Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Aktualności

Przerwa technologiczna w Rodzinnym Parku Wodnym

Publikacja: 18 czerwiec 2018

Drodzy Klienci

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie informuje, że w dniach od 1 do 31 lipca w Rodzinnym Parku Wodnym (Obiekt Rekreacyjno-Sportowy „Rondo”, Aleja 1 Maja 1a) będą się odbywały prace konserwacyjne. W tym okresie czynna będzie pływalnia przy ulicy Szymanowskiego 5a.

W trakcie przerwy zrobimy przegląd i konserwację urządzeń, wykonamy prace na wysokościach, sprawdzimy stan oświetlenia, wentylacji, zrobimy obowiązkowy przegląd zjeżdżalni, zbiorników wyrównawczych, filtrów i instalacji dozowania środków chemicznych, czyli wszystkiego, co  odpowiada za prawidłową pracę części basenowej. Ze wszystkich niecek wypuścimy wodę, dzięki czemu sprawdzimy stan płytek i wyczyścimy fugi.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia i liczymy na zrozumienie sytuacji. Zaznaczamy, że wyłączenie Parku Wodnego i przeprowadzenie jego konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy obiektu basenowego.

W czasie przerwy na „Rondzie” zachęcamy Państwa do korzystania z usług Basenu Sportowego Krytego przy ul. Szymanowskiego 5a w godzinach 8.00-20.00. Przypominamy, że po zmianie Systemu Obsługi Klienta na podstawie jednej karty abonamentowej mogą Państwo korzystać z usług obu obiektów.

Po otwarciu Parku Wodnego planowane są prace konserwacyjne na basenie przy ul. Szymanowskiego w okresie od 1 do 31 sierpnia.

 

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Zobacz również:

strony internetowe | lexurio.pl