Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Aktualności

XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego.

Publikacja: 14 październik 2017     Aktualizacja: 06 listopad 2017
Już w niedzielę, 15 października 2017r., rozpoczynają się XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego

Start w Mistrzostwach zgłosiło 170 zawodników z 70 klubów!

Zagłębie Konin reprezentować będzie ośmiu zawodników. Największe nadzieje wiążemy z występem Mateusza Goińskiego (81kg), który jest aktualnym Vice-Mistrzem Polski Seniorów. Na dobry występ liczą również pozostali zawodnicy m.in. Mateusz Kałecki (64kg) i Damian Wiśniewski (+91kg).

W niedzielę od godziny 12:00 zapraszamy Kibiców na ważenie zawodników, które odbędzie się w Hotelu Wityng w Mikorzynie.

Turniej rozgrywany będzie przez cały tydzień. Walki odbywać się będą w dwóch seriach: dopołudniowej od godziny 10:00 i popołudniowej od godziny 17:00.

Gala finałowa odbędzie się w piątek, 20 października o godzinie 18:00 i transmitowana będzie na żywo w TVP Sport! Bilety na Galę Finałową w cenie 20 zł, będą dostępne od przyszłego tygodnia w Klubie Zagłębie Konin i Siłowni Relax.
strony internetowe | lexurio.pl