Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Aktualności

Nowy ESOK

Publikacja: 02 marzec 2018     Aktualizacja: 02 marzec 2018

Koniec z zerowaniem kont i osobnymi kartami na dwa baseny. To efekt nowego Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, który Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie wprowadza od 1 marca na basenach: sportowym krytym przy Szymanowskiego i w obiekcie Rondo. Dzięki nowemu systemowi będzie można płacić jedną kartą abonamentową za kąpiele zarówno na Rondzie, jak i na Zatorzu. Co więcej, kończy się w ten sposób era kilku kont na karcie, czyli wcześniejszego wpłacania pieniędzy osobno na kręgielnię, aerobik i na basen. Po zmianie, ze środków zgromadzonych na karcie, będzie można opłacać wszystkie usługi związane z rekreacją.

- To jest rewolucja w systemie obsługi. Wprowadzając zmiany, chcieliśmy ułatwić naszym klientom korzystanie z obiektów. Ma być prosto, funkcjonalnie - jeśli ktoś nie wykorzysta środków z karty, to one mu nie przepadają – mówi Kamil Szadkowski, dyrektor MOSiR.

Co ważne, konta - po okresie ważności - nie będą zerowane. Jedynie po upływie 365 dni trzeba będzie aktywować środki poprzez wpłatę np. najniższego abonamentu. Pieniądze, które pozostały na karcie sumują się z tymi z wpłaty i nie przepadają.

Wraz ze zmianą systemu, zwanego popularnie ESOK-iem, dojdzie też pakiet korzyści dla osób, które wykupują karty abonamentowe. Zmieniły się co prawda cenniki, ale doszły bonusy. Teraz najniższy nowy abonament wynosi 100 zł. W jego ramach klient zyskuje 1 wejście. Natomiast płacąc 400 złotych, osoba korzystająca np. z obiektu Rondo między 7.00 a 16.00 zyskuje 5 wejść. Trzeci pułap to 800 złotych, tu osoby wybierające Rondo dostają w pakiecie 10 wejść. Najwyższy abonament, z którego korzystają np. Zakładowe Fundusze Świadczeń Socjalnych, to 3000 złotych.

Szczegóły na www.mosirkonin.pl i na FB.

Do zobaczenia!

strony internetowe | lexurio.pl