Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Terminarz
Terminarz - zawody rejonowe 2017/2018
Klasyfikacja
Wyniki
Pływanie drużynowe - 18.10.2017 r.
Punktacja drużynowa

Dziewczęta


1m - SP 9 (Gim 3) - 725 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - ZSGE (Gim 6) - 680 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP 1 ( Gim 1) - 582 pkt.
4m - SP 15 (Gim 2) - 352 pkt.
5m - SP 12 (Gim 5) - 328 pkt.
Chłopcy

1m - ZSGE (Gim 6) - 745 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - SP 9 (Gim 3) - 728 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP 1 (Gim 1) - 721 pkt.
Drużynowe Biegi Przełajowe - 4.04.2017 r.
Laekka Atletyka - 26.04.2017 r.
Rok szkolny 2017/18

  • Unihokej chłopców - 9.11.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - ZSGE (Gim 6) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 9 (Gim 3)
3m - SP 7 (Gim 7)
4m-6m - SP 3 (kl. VII), ZS nr 1, SP 8 (kl. VII)
7m-9m - SP 12 (Gim 5), SP TS (Gim TS), SP 15 (Gim 2)
10m - SP 1 (Gim 1)

Grupa finałowa
  1. ZSGE (Gim 6) - SP 9 (Gim 3)  2:1
  2. SP 9 (Gim 3) - SP 7 (Gim 7)  3:1
  3. ZSGE (Gim 6) - SP 7 (Gim 7)  5:0

Grupa A
  1. ZSGE (Gim 6) - SP 12 (Gim 5)  3:0  
  2. SP 12 (Gim 5) - SP 3 (kl. VII)  1:4 
  3. ZSGE (Gim 6) - SP 3 (kl. VII)  7:1

Awans do grupy finałowej
  1. ZSGE (Gim 6)

Grupa B
  1. SP 9 (Gim 3) - SP TS (Gim TS)  3:0 
  2. ZS 1 (Gim 4) - SP 1 (Gim 1)  2:0
  3. SP 9 (Gim 3) - ZS 1 (Gim 4)  4:1
  4. SP TS (Gim TS) - SP 1 (Gim 1)  1:1
  5. SP 9 (Gim 3) - SP 1 (Gim 1)  3:0
  6. SP TS (Gim TS) - ZS 1 (Gim 4)  1:1 

Awans do grupy finałowej
  1. SP 9 (Gim 3)

Grupa C
  1. SP 7 (Gim 7) - SP 15 (Gim 2)  1:0
  2. SP 15 (Gim 2) - SP 8 (kl. VII)  2:1 
  3. SP 7 (Gim 7) - SP 8 (kl.VII)  2:1  

Awans do grupy finałowej
  1. SP 7 (Gim 7)

  • Unihokej dziewcząt - 8.11.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - ZSGE (Gim 6) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 9 (Gim 3) - awans do zawodów rejonowych
3m - ZS nr 1 
4m-6m - SP 15 (Gim 2), SP 1 (Gim 1), SP TS (Gim TS)
7m-9m - SP 8 (kl. VII), SP 12 (Gim 5), SP 7 (Gim 7)

Grupa finałowa
  1. ZSGE (Gim 6) - SP 9 (Gim 3)  1:1
  2. SP 9 (Gim 3) - ZS nr 1  2:1
  3. ZSGE (Gim 6) - ZS nr 1  6:0

Grupa A
  1. ZSGE (Gim 6) - SP 7 (Gim 7)  7:0  
  2. SP 7 (Gim 7) - SP TS (Gim 7)  1:4 
  3. ZSGE (Gim 6) - SP TS (Gim TS)  3:0

Awans do grupy finałowej
  1. ZSGE (Gim 6)

Grupa B
  1. SP 12 (Gim 5) - SP 9 (Gim 3)  0:2  
  2. SP 3 (Gim 3) - SP 1 (Gim 1)  3:2 
  3. SP 12 (Gim 5) - SP 1 (Gim 1)  0:7  

Awans do grupy finałowej
  1. SP 9 (Gim 3)

Grupa C
  1. SP 15 (Gim 2) - ZS nr 1  0:1
  2. ZS nr 1 - SP 8 (kl. VII)  8:0  
  3. SP 15 (Gim 2) - SP 8 (kl.VII)  2:1  

Awans do grupy finałowej
  1. ZS nr 1

  • Badminton drużynowy dziewcząt i chłopców - 3.11.2017 r.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1m - SP 15 (Gim 2) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 12 (Gim 5) - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 3 (kl. VII)
4m - SP 9 (Gim 3)
5m-8m -
SOSW, SP 1 (Gim 1), SP 7 (Gim 7), SP 12 (kl. VII)
9m-10m -
SP 8 (kl. VII), ZSGE (Gim 6)

Klasyfikacja końcowa chłopców
1m - SP 12 (Gim 5) - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE (Gim 6) - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 3 (kl. VII)
4m - SP 15 (Gim 2)
5m-8m -
SP 9 (Gim 3), SP 1 (Gim 1), SP 7 (Gim 7), SP 8 (kl. VII)

  • Halowa piłka nożna chłopców - 25.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - ZSGE (Gim 6) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 12 (Gim 5)
3m - SP 9 (Gim 3)
4m-6m - SP 8, SP 3, SP 7 (Gim 7)
7m-9m - SP 15 (Gim 2), SP 1 (Gim 1), ZS nr 1
10m - SP TS

Grupa finałowa
  1. ZSGE (Gim 6) - SP 9 (Gim 3)  12:0
  2. SP 9 (Gim 3) - SP 12 (Gim 5)  2:2
  3. ZSGE (Gim 6) - SP 12 (Gim 5)  4:0

Grupa A
  1. ZSGE (Gim 6) - SP TS (GTS)  12:1 
  2. SP 8 - SP 7 (Gim 7)  1:1 
  3. ZSGE (Gim 6) - SP 8  5:0
  4. SP TS (GTS) - SP 7 (Gim 7)  2:5
  5. ZSGE (Gim 6) - SP 7 (Gim 7)  5:0
  6. SP TS (GTS) - SP 8  0:4

Awans do grupy finałowej
  1. ZSGE (Gim 6)

Grupa B
  1. SP 9 (Gim 3) - SP 3  0:2 
  2. SP 3 - SP 1 (Gim 1)  0:1 
  3. SP 9 (Gim 3) - SP 1 (Gim 1)  3:0 

Awans do grupy finałowej
  1. SP 9 (Gim 3)

Grupa C
  1. SP 12 (Gim 5 - ZS nr 1  2:0 
  2. ZS nr 1 - SP 15 (Gim 2)  0:5 
  3. SP 12 (Gim 5) - SP 15 (Gim 2)  3:2 

Awans do grupy finałowej
  1. SP 12 (Gim 5)

  • Szachy drużynowe - 21.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 9 (Gim 3) - awans do zawodów wojewódzkich
2m - SP 3 (kl. VII) - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP 7 (Gim 7)
4m - SP 12 (Gim 5)
5m - SP 1 (Gim 1)
6m - SP TS  (GTS)
7m - ZSGE (Gim 6)

Pełne wyniki - kliknij tutaj

  • Drużynowy tenis stołowy chłopców - 11.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m -  SP 12 (Gim 5) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 9 (Gim 3) - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 15 (Gim 2)
4m - SP TS (GTS)
5m - SP 3 (kl.VII)
6m - SP 8 (kl. VII)
7m-9m - ZSGE (Gim 6), SP 1 (Gim 1), SP 7 (Gim 7)

  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt - 10.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - ZSGE (Gim 6) - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 15 (gim 2) - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 3 (kl.VII)
4m - SP 9 (Gim 3)
5m-6m - SP 1 (Gim 1), SP 12 (Gim 5)
7m - SP 7 ( Gim 7)

  • Sztafetowe biegi przełajowe -29.09.2017 r.

MIEJSCE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

I

ZSGE (Gim 6)

SP 1 (Gim 1)

II

SP 9 (Gim 3)

SP 9 (Gim 3)

III

SP 1 (Gim 1)

SP 15 (Gim 2)

IV

SP 7 (Gim 7)

ZSGE (Gim 6)

V

SP 3 (rocz. 2004)

SP TOW. SALEZ. (GTS)

VI

SP 15 (Gim 2)

SP 7 (Gim 7)

VII

 

SP 12 (Gim 5)

VIII

 

SP 3 (rocz. 2004)




Rok szkolny 2016/17

  • Siatkówka plażowa chłopców - 17.05.2017 r.
Klasyfikacja końcowa

1m - Gim 1 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 6

3m - Gim 5

4m - Gim TS

5m-6m - Gim 3, Gim 7


Finał

Gim 1 - Gim 6  2:0 (15:6)(15:10)


Mecz o III miejsce

Gim TS - Gim 5  0:2 (12:15)(13:15)


Półfinały

  1. Gim 1 - Gim TS  2:0 (15:5)(15:2)
  2. Gim 6 - Gim 5  2:0 (15:7)(15:11)


Grupa A

  1. Gim 1 - Gim 5  2:0 (15:6)(15:2)
  2. Gim 5 - Gim 7  2:0 (15:13)(15:11)
  3. Gim 1 - Gim 7  2:0 (15:4)(15:4)


Grupa B

  1. Gim 3 - Gim TS  1:2 (9:15)(15:10)(9:11)
  2. Gim TS - Gim 6  0:2 (10:15)(13:15)
  3. Gim 3 - Gim 6  1:2 (9:15)(15:9)(8:11)

 


  • Siatkówka plażowa dziewcząt - 17.05.2017 r.
Klasyfikacja końcowa

1m - Gim 5 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 3

3m - Gim 6

4m - Gim 7

5m - Gim 1

Wyniki spotrkań:
  1. Gim 6 - Gim 1  2:0
  2. Gim 3 - Gim 5  1:2
  3. Gim 7 - Gim 6  0:2
  4. Gim 1 - Gim 3  0:2
  5. Gim 5 - Gim 7  2:0
  6. Gim 6 - Gim 3  0:2
  7. Gim 1 - Gim 5  0:2
  8. Gim 7 - Gim 3  0:2
  9. Gim 5 - Gim 6  2:0
  10. Gim 1 - Gim 7  2:1

  • Piłka nożna chłopców - FINAŁ- 11.04.2017 R.
Klasyfikacja końcowa:
1m - Gim 6
2m - Gim 7
3m - Gim 3
4m - Gim 2
5m-6m - Gim 1, Gim TS
7m - Gim 5

Finał
Gim 6 - Gim 7  5:0 

Mecz o III miejsce
Gim 2 - Gim 3  1:4  

Półfinały
  1. Gim 2 - Gim 7  1:2 
  2. Gim 6 - Gim 3  4:1 

  • Piłka nożna chłopców - ELIMINACJE - 6.04.2017 r.
Grupa A
  1. Gim 6 - Gim 5  12:0 
  2. Gim TS - Gim 7  1:3 
  3. Gim 6 - Gim TS  14:0
  4. Gim 5 - Gim 7  2:2
  5. Gim 6 - Gim 7  5:1
  6. Gim 5 - Gim TS  2:3

Awans do półfinału
  1. Gim 6
  2. Gim 7

Grupa B
  1. Gim 2 - Gim 1  5:0 
  2. Gim 1 - Gim 3  1:4 
  3. Gim 2 - Gim 3  2:0 

Awans do półfinału
  1. Gim 2
  2. Gim 3

  • Siatkówka chłopców - 20.01.2017 r. 
Klasyfikacja końcowa
1m
- Gim 1
2m - Gim 6
3m - Gim 7
4m - Gim 5
5m - Gim 3

Wyniki spotkań

  1. Gim 7 - Gim 3  2:0  (25:16)(25:22)
  2. Gim 5 - Gim 1  0:2  (8:25)(10:15)
  3. Gim 6 - Gim 7  2:0  (25:8)(25:19)
  4. Gim 3 - Gim 5  0:2  (21:25)(25:27
  5. Gim 1 - Gim 6  2:1  (22:25)(25:11)(15:11)
  6. Gim 7 - Gim 5  2:0  (25:12)(25:17)
  7. Gim 3 - Gim 1  0:2  (17:25)(11:25)
  8. Gim 6 - Gim 5  2:0  (25:8)(25:23)
  9. Gim 1 - Gim 7  2:0  (25:15)(25:16)
  10. Gim 3 - Gim 6  1:2  (14:25)(25:20)(12:15)


  • Koszykówka chłopców - 18.01.2017 r. 
Klasyfikacja końcowa
1m
- Gim 6
2m - Gim 7
3m - Gim 5
4m - Gim 2
5m - Gim 1
6m - Gim 3

Finał
Gim 6 - Gim 7  27:8

Gim 7 - awans do finału

Wyniki spotkań

  1. Gim 7 - Gim 1  13:12
  2. Gim 2 - Gim 3  10:2
  3. Gim 5 - Gim 7  9:10
  4. Gim 1 - Gim 2  9:16
  5. Gim 3 - Gim 5  8:17
  6. Gim 7 - Gim 2  15:5
  7. Gim 1 - Gim 3  21:5
  8. Gim 5 - Gim 2  18:9
  9. Gim 3 - Gim 7  7:15
  10. Gim 1 - Gim 5  20:17


  • Koszykówka dziewcząt - 17.01.2017 r. 
Klasyfikacja końcowa
1m
- Gim 6
2m - Gim 5
3m - Gim 2
4m - Gim 3
5m - Gim 1
6m - GTS

Finał
Gim 6 - Gim 5  27:2

Gim 5 - awans do finału

Wyniki spotkań

  1. Gim 2 - Gim 5  6:8
  2. GTS - Gim 3  0:8
  3. Gim 1 - Gim 2  4:18
  4. GTS - Gim 5  0:20
  5. Gim 3 - Gim 1  13:8
  6. Gim 2 - GTS  10:4
  7. Gim 5 - Gim 3  14:2
  8. Gim 1 - GTS  20:1
  9. Gim 3 - Gim 2  9:11
  10. Gim 5 - Gim 1  19:2


  • Piłka siatkowa dziewcząt - 2.12.2016
Klasyfikacja końcowa:
1m - Gim 3
2m - Gim 5
3m - Gim 6
4m - Gim 1
5m - Gim 7
6m - Gim 2

Finał
Gim 5 - Gim 3  1:2  (20:25)(25:13)(10:15)

Mecz o III miejsce
Gim 1 - Gim 6  1:2  (25:23)(25:27)(14:16)

Półfinały
  1. Gim 5 - Gim 1  2:0  (25:20)(25:8)
  2. Gim 3 - Gim 6  2:1  (24:26)(25:5)(15:6)

Grupa A
  1. Gim 5 - Gim 6  2:1  (25:20)(19:25)(15:6)
  2. Gim 6 - Gim 7  2:0  (25:10)(25:21)
  3. Gim 6 - Gim 1  2:0  (25:16)(25:13)

Awans do półfinału
  1. Gim 5
  2. Gim 6

Grupa B
  1. Gim 3 - Gim 1  2:0  (25:16)(25:9)
  2. Gim 3 - Gim 2  2:1  (25:10)(27:29)(15:3)
  3. Gim 7 - Gim 2  2:0  (25:10)(25:10)

Awans do półfinału
  1. Gim 3
  2. Gim 1


  • Piłka ręczna chłopców -25.11.2016 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - Gim 6
2m - Gim 1
3m - Gim 7
4m - Gim 3
5m-6m - Gim 2, Gim 5

Finał
Gim 6 - Gim 1  8:5

Mecz o III miejsce
Gim 3 - Gim 7  6:8

Półfinały
  1. Gim 6 - Gim 7  12:1
  2. Gim 3 - Gim 1  5:6

Grupa A
  1. Gim 6 - Gim 5  7:2
  2. Gim 5 - Gim 1  0:7
  3. Gim 6 - Gim 1  6:1

Awans do półfinału
  1. Gim 6
  2. Gim 1

Grupa B
  1. Gim 7 - Gim 3  2:3
  2. Gim 3 - Gim 2  5:3
  3. Gim 7 - Gim 2  9:7

Awans do półfinału
  1. Gim 3
  2. Gim 7


  • Piłka ręczna dziewcząt -23.11.2016 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m -
Gim 5
2m -
Gim 6
3m -
Gim 3
4m -
Gim 7
5m-6m -
Gim 1, Gim 2

Finał

Gim 6 - Gim 5  2:3

Mecz o III miejsce
Gim 3 - Gim 7  2:1 

Półfinały
  1. Gim 6 - Gim 3 6:1
  2. Gim 5 - Gim 7  5:2

Grupa A
  1. Gim 6 - Gim 76:0
  2. Gim 7 - Gim 2  6:2
  3. Gim 6 - Gim 2  7:0
Awans do półfinału
  1. Gim 6
  2. Gim 7

Grupa B
  1. Gim 5 - Gim 3 7:2
  2. Gim 3 - Gim 1  2:1
  3. Gim 5 - Gim 1  5:0
Awans do półfinału
  1. Gim 5
  2. Gim 3


  • Unihokej dziewcząt - 9.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1m - Gim 6

2m - Gim 3

3m - Gim 1

4m - Gim 4

5m-6m - Gim 7, Gim 5

 

Finał

Gim 6 - Gim 3  2:1


Mecz o III miejsce

Gim 1 - Gim 4  2:1 


Półfinały

  1. Gim 6 - Gim 1  6:0
  2. Gim 3 - Gim 4  7:0


Grupa A

  1. Gim 6 - Gim 5  4:0
  2. Gim 5 - Gim 4  2:2
  3. Gim 6 - Gim 4  4:0


Awans do półfinału

  1. Gim 6
  2. Gim 4

 

Grupa B

  1. Gim 3 - Gim 1  9:1
  2. Gim 1 - Gim 7  4:1
  3. Gim 3 - Gim 7  9:0


Awans do półfinału

  1. Gim 3
  2. Gim 1



  • Unihokej chłopców - 3.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1m - Gim 6

2m - Gim 3

3m - Gim 7

4m - Gim 4

5m-6m - Gim 1, Gim TS

7m - Gim 2

 


Finał

Gim 6 - Gim 3  3:0


Mecz o III miejsce

Gim 7 - Gim 4  2:1 


Półfinały

  1. Gim 6 - Gim 4  3:1
  2. Gim 3 - Gim 7  3:1


Grupa A

  1. Gim 6 - Gim TS  0:0
  2. Gim 2 - Gim 7  0:2
  3. Gim 6 - Gim 2  3:2
  4. Gim TS - Gim 7  0:1
  5. Gim 6 - Gim 7  1:0
  6. Gim TS - Gim 2  2:2


Awans do półfinału

  1. Gim 6
  2. Gim 7

 

Grupa B

  1. Gim 3 - Gim 4  2:2
  2. Gim 4 - Gim 1  1:0
  3. Gim 3 - Gim 1  6:0


Awans do półfinału

  1. Gim 3
  2. Gim 4

 

  • Drużynowe szachy - 5.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
Gim 3
2m -
Gim 5
3m -
Gim 6
4m -
Gim TS
5m -
Gim 1
6m -
Gim 7

Pełne wyniki - kliknij

  • Halowa piłka nożna  - 26.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1m - Gim 6

2m - Gim 3

3m - Gim 5

4m - Gim 1

5m-6m - Gim 2, Gim 7

7m-8m - Gim 4, GTS

 


Finał

Gim 6 - Gim 3  5:1


Mecz o III miejsce

Gim 1 - Gim 5  0:0  dogr. 0:1


Półfinały

  1. Gim 6 - Gim 5  6:0
  2. Gim 3 - Gim 1  3:0


Grupa A

  1. Gim 6 - Gim 4  6:2
  2. Gim 1 - Gim 7  3:2
  3. Gim 6 - Gim 1  7:0
  4. Gim 4 - Gim 7  1:1
  5. Gim 6 - Gim 7  2:0
  6. Gim 4 - Gim 1  0:2


Awans do półfinału

  1. Gim 6
  2. Gim 1


Grupa B

  1. Gim 3 - Gim 2  3:2
  2. Gim 5 - Gim TS  4:0
  3. Gim 3 - Gim 5  5:2
  4. Gim 2 - Gim TS  4:2
  5. Gim 3 - Gim TS  5:0
  6. Gim 2 - Gim 5  1:2


Awans do półfinału

  1. Gim 3
  2. Gim 5

 

  • Drużynowy tenis stołowy chłopców - 11.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa
1m - Gim 3
2m - Gim 5
3m - Gim 2
4m - Gim 6
5m - Gim 1
6m - Gim 7
7m - Gim TS

  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt - 10.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa
1m - Gim 6
2m - Gim 2
3m - Gim 1
4m - Gim 5
5m - Gim 7

  • Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców - 30.09.2016 r.

Dziewczęta

I – Gim. nr 1

II – Gim. nr 3

III – Gim. nr 6

IV – Gim. nr 7

V – Gim. SOSW

VI – Gim. nr 2

VII – Gim. nr 5

 

Chłopcy

I – Gim. nr 5

II – Gim. nr 7

III – Gim. nr 1

IV – Gim. nr 6

V – Gim. nr 3

VI – Gim. nr

  • Drużynowe pływanie - 6.10.2016 r.

 

GIMNAZJA - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

GIMNAZJUM NR 6

600

160

760

II

GIMNAZJUM NR 5

569

163

722

III

GIMNAZJUM NR 3

510

156

666

IV

GIMNAZJUM NR 1

281

151

432

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

GIMNAZJUM NR 6

624

160

784

II

GIMNAZJUM NR 1

492

156

648

III

GIMNAZJUM NR 3

493

153

646

IV

GIMNAZJUM NR 5

483

151

634

 

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe - 28.09.2016 r.

 

MIEJSCE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

I

GIMNAZJUM NR 6

GIMNAZJUM NR 6

II

GIMNAZJUM NR 1

GIMNAZJUM NR 1

III

GIM TOW. SALEZ.

GIMNAZJUM NR 2

IV

GIMNAZJUM NR 7

GIMNAZJUM NR 7

V

GIMNAZJUM NR 3

GIMNAZJUM NR 3

VI

GIMNAZJUM NR 5

GIMNAZJUM NR 5

VII

 

GIM TOW. SALEZ.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Rok szkolny 2015/16

  • XVIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - 13.05.2016 r.
Siatkówka plażowa chłopców - 6.05.2016 r.
  • Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 1 - awans do zawodów wojewódzkich

    2m - Gim 3

    3m - Gim 6

    4m - Gim 7

    5m-6m - Gim 5, Gim 2

    Finał

    Gim 1 - Gim 3  2:1 (13:15)(15:9)(11:9)

    Mecz o III miejsce

    Gim 6 - Gim 7  2:1 (12:15)(15:7)(11:6)

    Półfinały

    1. Gim 1 - Gim 7  2:0 (15:10)(15:5)
    2. Gim 3 - Gim 6  2:0 (15:11)(15:3)

    Grupa A

    1. Gim 1 - Gim 6  2:0 (15:10)(15:9)
    2. Gim 6 - Gim 5  2:0 (15:12)(15:11)
    3. Gim 1 - Gim 5  2:0 (15:8)(15:4)

    Grupa B

    1. Gim 3 - Gim 2  2:0 (15:13)(15:10)
    2. Gim 3 - Gim 7  2:0 (15:9)(15:8)
    3. Gim 2 - Gim 7  0:2 (13:15)(5:15)

     

    • Siatkówka plażowa dziewcząt - 5.05.2016 r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 3 - awans do zawodów wojewódzkich

    2m - Gim 5

    3m - Gim 1

    4m - Gim 6

    5m-6m - Gim 2, Gim 7

    Finał

    Gim 3 - Gim 5  2:0 (15:9)(15:12)

    Mecz o III miejsce

    Gim 1 - Gim 6  2:0 (15:11)(15:9)

    Półfinały

    1. Gim 5 - Gim 1  2:0 (15:11)(15:10)
    2. Gim 6 - Gim 3  0:2 (9:15)(2:15)

    Grupa A

    1. Gim 5 - Gim 3  2:1 (11:15)(15:8)(11:4)
    2. Gim 3 - Gim 2  2:0 (15:13)(15:8)
    3. Gim 5 - Gim 2  2:0 (15:8)(15:8)

    Grupa B

    1. Gim 6 - Gim 1  2:0 (15:13)(15:3)
    2. Gim 6 - Gim 7  2:1 (8:15)(15:9)(11:6)
    3. Gim 1 - Gim 7  2:1 (10:15)(15:12)(11:7)

     

    • Indywidualne biegi przełajowe - 21.04.2016 r.
  • Piłka nożna - FINAŁ - 14.04.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 2 - awans do zawodów rejonowych

3m - Gim 3

4m - Gim 1

5m-6m - Gim 5, Gim7

7m-8m - Gim 4, GTS

9m - Gim WIEDZA

 

Finał

Gim 6 - Gim 2  3:1

Mecz o III miejsce

Gim 1 - Gim 3  0:3

Półfinały

  1. Gim 6 - Gim 3  3:0
  2. Gim 2 - Gim 1  4:1

 

  • Piłka nożna - ELIMINACJE - 11.04.2016 r.

Grupa A

  1. Gim 6 - Gim 1  4:0
  2. Gim 5 - GTS 3:2
  3. Gim 6 - Gim 5  8:0
  4. Gim 1 - GTS 5:2
  5. Gim 6 - GTS  6:0
  6. Gim 1 - Gim 5  3:2

Awans do półfinału

  1. Gim 6
  2. Gim 1

Grupa B

  1. Gim 2 - Gim WIEDZA  9:1
  2. Gim 3 - Gim 4  9:0
  3. Gim 7 - Gim 2  1:4
  4. Gim WIEDZA - Gim 3  2:5
  5. Gim 4 - Gim 7  1:4
  6. Gim 2 - Gim 3  5:0
  7. Gim WIEDZA - Gim 4  2:3
  8. Gim 7 - Gim 3  0:3
  9. Gim 4 - Gim 2  0:5
  10. Gim WIEDZA - Gim 7  1:5

Awans do półfinału

  1. Gim 2
  2. Gim 3

 

  • Koszykówka dziewcząt - FINAŁ - 25.02.2016 r.

Gim 5 - Gim 6  2:33

Klasyfikacja końcowa

1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 5 - awans do zawodów rejonowych

3m - Gim 1

4m - Gim 7

5m - Gim 3

6m - Gim 2

 

  • Unihokej chłopców - 18.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 3 - awans do zawodów rejonowych

3m - Gim 7

4m - Gim 5

5m-6m - Gim 5, Gim 2

7m- Gim 4

 

Finał

Gim 6 - Gim 3  2:0

Mecz o III miejsce

Gim 1 - Gim 7  2:6

Półfinały

  1. Gim 3 - Gim 1  7:1
  2. Gim 6 - Gim 7  5:1

Grupa A

  1. Gim 3 - Gim 5  8:1
  2. Gim 7 - Gim 4  3:0
  3. Gim 3 - Gim 7  2:1
  4. Gim 5 - Gim 4  3:2
  5. Gim 3 - Gim 4  6:0
  6. Gim 5 - Gim 7  2:2

Grupa B

  1. Gim 1 - Gim 2  6:0
  2. Gim 6 - Gim 1  4:1
  3. Gim 6 - Gim 2  5:1

 

  • Unihokej dziewcząt - 16.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

2m - Gim 3 - awans do zawodów rejonowych

3m - Gim 7

4m - Gim 1

5m-6m - Gim 2, Gim 5

 

Finał

Gim 6 - Gim 3  2:1

Mecz o III miejsce

Gim 7 - Gim 1  3:1

Półfinały

  1. Gim 3 - Gim 7  6:0
  2. Gim 6 - Gim 1  8:0

Grupa A

  1. Gim 3 - Gim 5  2:1
  2. Gim 3 - Gim 1  3:0
  3. Gim 5 - Gim 1  1:3

Grupa B

  1. Gim 6 - Gim 7  13:0
  2. Gim 7 - Gim 2  2:1
  3. Gim 6 - Gim 2  12:2

 

  • Koszykówka chłopców - FINAŁ - 16.02.2016 r.

    Gim 5 - Gim 6  18:89

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

    2m - Gim 5 - awans do zawodów rejonowych

    3m - Gim 3

    4m - Gim 7

    5m - Gim 1

    6m - Gim 2

    • Koszykówka chłopców - ELIMINACJE - 11.02.2016 r.

    Gim 5 - awans do finału

    Wyniki spotkań

    1. Gim 1 - Gim 7  9:16
    2. Gim 5 - Gim 2  18:4
    3. Gim 3 - Gim 1  14:16
    4. Gim 7 - Gim 5  3:17
    5. Gim 2 - Gim 3  4:27
    6. Gim 1 - Gim 5  8:19
    7. Gim 7 - Gim 2  13:8
    8. Gim 3 - Gim 5  8:14
    9. Gim 2 - Gim 1  10:13
    10. Gim 7 - Gim 3  12:22

     

    • Koszykówka dziewcząt - ELIMINACJE - 10.02.2016 r. 

    Gim 5 - awans do finału

    Wyniki spotkań

    1. Gim 1 - Gim 5  1:16
    2. Gim 2 - Gim 3  3:5
    3. Gim 7 - Gim 1  10:7
    4. Gim 5 - Gim 2  14:10
    5. Gim 3 - Gim 7  14:12
    6. Gim 1 - Gim 2  10:7
    7. Gim 5 - Gim 3  36:5
    8. Gim 7 - Gim 2  14:7
    9. Gim 3 - Gim 1  8:13
    10. Gim 5 - Gim 7  26:4

     

    • Piłka siatkowa chłopców - 8.01.2016 r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

    2m - Gim 1

    3m - Gim 3

    4m - Gim 7

    5m-6m - Gim 2, Gim 5

     

    Finał

    Gim 6 - Gim 1 2:0 (25:21)(25:15)

    Mecz o III miejsce

    Gim 7 - Gim 3  1:2 (25:21)(25:27)(10:15)

    Półfinały

    1. Gim 6 - Gim 7  2:0 (25:14)(25:15)
    2. Gim 1 - Gim 3  2:1 (25:19)(20:25)(15:8)

    Grupa A

    1. Gim 6 - Gim 3  2:0 (25:22)(25:8)
    2. Gim 3 - Gim 5 2:0 (25:23)(25:17)
    3. Gim 6 - Gim 5 2:0 (25:20)(25:21)

    Grupa B

    1. Gim 1 - Gim 7  2:0 (25:14)(25:16)
    2. Gim 7 - Gim 2  2:1 (19:25)(25:13)(15:11)
    3. Gim 1 - Gim 2  2:0 (25:14)(25:10)

     

    • Piłka siatkowa dziewcząt - 18.12.2015 r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 5 - awans do zawodów rejonowych

    2m - Gim 3

    3m - Gim 1

    4m - Gim 6

    5m-6m - Gim 7, Gim 2

     

    Finał

    Gim 5 - Gim 3  2:0 (25:16)(25:11)

    Mecz o III miejsce

    Gim 6 - Gim 1  0:2 (22:25)(16:25)

    Półfinały

    1. Gim 5 - Gim 6  2:0 (25:16)(25:11)
    2. Gim 3 - Gim 1  2:0 (25:20)(25:12)

    Grupa A

    1. Gim 5 - Gim 1  2:0 (25:10)(25:15)
    2. Gim 1 - Gim 2  2:0 (27:25)(27:25)
    3. Gim 2 - Gim 5  0:2 (13:25)(13:25)

    Grupa B

    1. Gim 3 - Gim 7  2:0 (25:10)(25:19)
    2. Gim 7 - Gim 6  1:2 (25:21)(20:25)(13:15)
    3. Gim 3 - Gim 6  2:1 (16:25)(25:13)(15:11)

     

    • Drużynowe szachy - 21.11.2015r.

    Szczegółowa punktacja oraz wyniki na stronie - kliknij tutaj

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 5 - awans do zawodów wojewódzkich

    2m - Gim 3 - awans do zawodów wojewódzkich

    3m - Gim 6

    4m - GTS

    5m - Gim 7

    6m - Gim 1

     

    • Piłka ręczna chłopców - 18.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

    2m - Gim 7 - awans do zawodów rejonowych

    3m - Gim 5

    4m - Gim 3

    5m-6m - Gim 1, Gim 2

     

    Finał

    Gim 6 - Gim 7  10:4

    Mecz o III miejsce

    Gim 3 - Gim 5  7:9

    Półfinały

    1. Gim 6 - Gim 5  14:6
    2. Gim 3 - Gim 7  4:6

    Grupa A

    1. Gim 6 - Gim 2  15:5
    2. Gim 2 - Gim 7  8:11
    3. Gim 6 - Gim 7  15:2

    Grupa B

    1. Gim 1 - Gim 3  2:8
    2. Gim 3 - Gim 5  9:6
    3. Gim 1 - Gim 5  5:9

     

    • Piłka ręczna dziewcząt - 17.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - Gim 6 - awans do zawodów rejonowych

    2m Gim 5

    3m Gim 3

    4m Gim 2

    5m-6m Gim 1, Gim 7

     

    Finał

    Gim 5 - Gim 6  2:2 dogr. 1:1  rz. karne: 0:1

    Mecz o III miejsce

    Gim 2 - Gim 3  3:4

    Półfinały

    1. Gim 6 - Gim 2  5:0
    2. Gim 5 - Gim 3  8:4

    Grupa A

    1. Gim 6 - Gim 7  12:0
    2. Gim 7 - Gim 3  5:12
    3. Gim 6 - Gim 3  4:1

    Grupa B

    1. Gim 1 - Gim 5  0:6
    2. Gim 5 - Gim 2  5:0
    3. Gim 1 - Gim 2  1:2

     

    • Drużynowy badminton chłopców - 6.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 7, 2m-Gim 1, 3m-Gim 5, 4m-Gim 2, 5m-Gim 3, 6m-Gim 6, 7m-Gim 4

    Awans do zawodów rejonowych: Gim 7, Gim 1

     

    • Drużynowy badminton dziewcząt - 6.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 3, 2m-Gim 6, 3m-Gim 2, 4m-Gim 7, 5m-Gim 5, 6m-Gim 1, 7m-Gim SOSW

    Awans do zawodów rejonowych: Gim 3, Gim 6

     

    • Halowa piłka nożna-26.10.2015r

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 6-Awans do zawodów rejonowych

    2m-Gim 3-Awans do zawodów rejonowych

    3m-Gim 5

    4m-6m-Gim 1, Gim 7, Gim 2

    7m-8m-GTS, Gim 4

    9m-Gim CS Wiedza (bez punktów)

    Grupa finałowa

    1. Gim 6-Gim 3  4:0
    2. Gim 3-Gim 5  1:0
    3. Gim 6-Gim 5  6:1

    Grupa A

    1. Gim 6-Gim CS Wiedza  3:0 w.o.
    2. Gim CS Wiedza-Gim 7  0:3 w.o.
    3. Gim 6-Gim 7  21:1

    Grupa B

    1. Gim 3-GTS  4:0
    2. GTS-Gim 2  0:4
    3. Gim 3-Gim 2  2:1

    Grupa C

    1. Gim 5-Gim 1  2:1
    2. Gim 1-Gim 4  3:0
    3. Gim 5-Gim 4  3:2

     

    • Drużynowy tenis stołowy chłopców-23.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 3

    2m-Gim 6

    3m-Gim 5

    4m-Gim 2

    5m-6m-Gim 1, Gim 7

    7m-8m-ZS 1, GTS

    Awans do zawodów rejonowych: Gim 3, Gim 6

    • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt-22.10.2015r

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 6

    2m-Gim 2

    3m-Gim 1

    4m-Gim 3

    5m-6m-Gim 7, Gim 5

    Awans do zawodów rejonowych: Gim 6, Gim 2

     

    • Drużynowe pływanie-15.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-Gim 6 czas 5.32,88

    2m-Gim 3 czas 6:01,45

    3m-Gim 1 czas 7:02,34

    4m-Gim 5 czas 7:19,96

    5m-Gim 7 czas 9:08,36

    Awans do zawodów wojewódzkich: Gim 6, Gim 3

     

    • Sztafetowe Biegi Przełajowe-24.09.2015r.

    • Lekka Atletyka - 21.05.2015 r.
    • Siatkówka Piłka Plażowa chł. - 22.05.2015 r.
      1m - Gim 1, 2m - Gim 3, 3m - Gim 6, 4m - Gim 5, 5m - SOSW i Gim 2

      Wyniki spotkań:
      Finał:
      Gim 1 - Gim 3  2:0 (15:8)(15:10)
      Mecz o III miejsce
      Gim 5 - Gim 6  0:2 (9:15)(12:15)
      Półfinały
      Gim 1 - Gim 5  2:0 (15:1)(15:13)
      Gim 6 - Gim 3 0:2 (10:15)(10:15)
      Grupa B
      Gim 6 - SOSW  2:0 (15:1)(15:6)
      SOSW - Gim 5  0:2 (5:15)(12:15)
      Gim 6 - Gim 5  2:0 (15:8)(15:3)
      Grupa A
      Gim 1 - Gim 3  2:1 (15:12)(10:15)(12:10)
      Gim 3 - Gim 2  2:0 (15:2)(15:2)
      Gim 1 - Gim 2  2:0 (15:0)(15:5)
    • Siatkowa Piłka Plażowa dz. - 18.05.2015 r.
      1m - Gim 5, 2m - Gim 1, 3m - Gim 7, 4m - Gim 6, 5m - Gim 2 i Gim 3, 7m - SOSW

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 5 - Gim 1  2:0 (16:14)(15:8)
      Mecz o III miejsce
      Gim 7 - Gim 6  2:1 (15:10)(8:15)(11:9)
      Półfinały
      Gim 5 - Gim 7  2:0 (16:14)(15:7)
      Gim 6 - Gim 1  0:2 (11:15)(13:15)
      Grupa A
      Gim 5 - Gim 2 2:0 (:15:7)(15:9)
      Gim 2 - Gim 1 0:2 (7:15)(10:15)
      Gim 5 - Gim 1 2:1 (3:15)(15:8)(13:11)
      Grupa B
      Gim 7 - SOSW 2:0 (15:7)(15:4)
      Gim 6 - Gim 3 2:0 (15:3)(15:4)
      Gim 7 - Gim 6 0:2 (9:15)(4:15)
      SOSW - Gim 3 0:2 (4:15)(8:15)
      Gim 7 - Gim 3 2:0 (15:9)(15:1)
      SOSW - Gim 6 0:2 (4:15)(2:15)
    • Indywidualne Biegi Przełajowe - 15.04.2015 r.
      Punktacja drużynowa dziewcząt
      1m - Gim 6, 2m - Gim 1, 3m - Gim 3, 4m - Gim 7, 5m - Gim 5, 6m - Gim 2, 7m - GTS

      Punktacja drużynowa chłopców
      1m - Gim 6, 2m - Gim 3, 3m - Gim 1, 4m - Gim 2, 5m - Gim 7, 6m - Gim 5, 7m - GTS

      Wyniki indywidualne
    • Piłka Nożna - 09.04. oraz 14.04.2015 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 3, 3m - Gim 5, 4m - Gim 7, 5m - GTS i Gim 1, 7m - Gim 2 i Gim 4

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 6 - Gim 3  4:0
      o III miejsce
      Gim 5 - Gim 7  4:0
      półfinały
      Gim 6 - Gim 5  7:1
      Gim 3 - Gim 7  5:0
      Grupa B
      Gim 5 - Gim 3  0:3
      Gim 4 - GTS  1:2
      Gim 5 - Gim 4  8:2
      Gim 3 - GTS  3:0
      Gim 5 - GTS  5:0
      Gim 3 - Gim 4  10:0
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 1  5:0
      Gim 7 - Gim 2  3:0
      Gim 6 - Gim 7  9:1
      Gim 1 - Gim 2  3:2
      Gim 6 - Gim 2  9:0
      Gim 1 - Gim 7  0:2
    • Unihokej chłopców - 10.02.2015 r. 
      1m - Gim 3, 2m - Gim 6, 3m - GTS, 4m - Gim 1, 5m - Gim 5 i Gim 7, 7m - Gim 2

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 6 - Gim 3  0:2
      mecz o III miejsce
      GTS - Gim 1  5:4
      półfinały
      Gim 3 - Gim 1  7:0
      Gim 6 - GTS  2:0
      Grupa B
      Gim 6 - Gim 1  5:2
      Gim 2 - Gim 7  0:1
      Gim 6 - Gim 2  5:1
      Gim 1 - Gim 7  3:2
      Gim 6 - Gim 7  4:2
      Gim 1 - Gim 2  7:0
      Grupa A
      Gim 3 - GTS  5:1
      GTS - Gim 5  4:1
      Gim 3 - Gim 5  10:0
    • Unihokej dziewcząt - 09.02.2015 r.
      1m - Gim 3, 2m - Gim 6, 3m - Gim 7, 4m - Gim 1, 5m - Gim 5 i Gim 4, 7m - Gim 2 

      Wyniki spotkań
      Finał
      Gim 3 - Gim 6  3:0
      mecz o III miejsce
      Gim 1 - Gim 7  2:3
      półfinały
      Gim 6 - Gim 1  10:1
      Gim 3 - Gim 7  5:0
      Grupa B
      Gim 3 - Gim 4  7:0
      Gim 4 - Gim 1  1:6
      Gim 3 - Gim 1  5:1
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 2  13:0
      Gim 7 - Gim 5  0:3
      Gim 6 - Gim 7  7:0
      Gim 2 - Gim 5  2:0
      Gim 6 - Gim 5  13:0
      Gim 2 - Gim 7  0:3
    • Piłka siatkowa chłopców - 30.01.2015 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 1, 3m - Gim 3, 4m - Gim 5, 5m - Gim 2 i Gim 7

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 6 - Gim 1  2:1 (19:25)(25:23)(15:11)
      o III miejsce
      Gim 5 - Gim 3  0:2 (16:25)(18:25)
      Grupa B
      Gim 2 - Gim 3  0:2 (13:25)(8:25)
      Gim 3 - Gim 5  2:0 (25:23)(25:13)
      Gim 2 - Gim 5  0:2 (14:25)(4:25)
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 1  2:1 (21:25)(25:17)(15:9)
      Gim 1 - Gim 7  2:0 (25:13)(25:12)
      Gim 6 - Gim 1  2:0 (25:7)(25:8)
    • Piłka siatkowa dziewcząt - 16.01.2015 r.
      1m - Gim 5, 2m - Gim 3, 3m - Gim 6, 4m - Gim 2, 5m - Gim 1 i Gim 7

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 5 - Gim 3  2:0 (25:7)(25:5)
      o III miejsce
      Gim 6 - Gim 2  2:0 (25:21)(25:12)
      półfinały
      Gim 5 - Gim 6  2:0 (25:12)(25:9)
      Gim 3 - Gim 2  2:0 (26:24)(25:14)
      Grupa B
      Gim 6 - Gim 1  2:0 (25:13)(26:24)
      Gim 6 - Gim 3  1:2 (25:19)(20:25)(8:15)
      Gim 1 - Gim 3  1:2 (8:25)(25:19)(11:15)
      Grupa A
      Gim 5 - Gim 2  2:0 (25:9)(25:9)
      Gim 2 - Gim 7  2:0 (25:14)(25:18)
      Gim 5 - Gim 7  2:0 (25:11)(25:12)
    • Koszykówka chłopców - 18.12.2014 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 5, 3m - Gim 1, 4m - GTS i Gim 2, 6m - Gim 3 i Gim 7

      Wyniki spotkań:
      Gim 3 - Gim 2  6:12
      Gim 2 - GTS  18:7
      Gim 3 - GTS  5:16
      Gim 7 - Gim 5  5:17
      Gim 5 - Gim 1  6:21
      Gim 7 - Gim 5  12:15
      Gim 2 - Gim 5  9:17
      Gim 1 - GTS  20:8
      Gim 5 - Gim 1  20:12
      Gim 6 - Gim 5  41:4
    • Koszykówka dziewcząt - 10.12.2014 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 5, 3m - Gim 3, 4m - Gim 1, 5m - Gim 2, 6m - Gim 7

      Wyniki spotkań:
      Gim 3 - Gim 2  19:8
      Gim 5 - Gim 1  22:6
      Gim 7 - Gim 3 15:13
      Gim 2 - Gim 5  6:10
      Gim 1 - Gim 7  9:6
      Gim 3 - Gim 5  16:20
      Gim 2 - Gim 1  6:13
      Gim 7 - Gim 5  8:13
      Gim 1 - Gim 3  11:23
      Gim 2 - Gim 7  14:7
      Gim 6 - Gim 5  42:6
    • Piłka Ręczna chłopców - 26.11.2014 r.
      1m - Gim 6 , 2m - Gim 1, 3m - Gim 5, 4m - Gim 3, 5m - Gim 2 i Gim 7

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 6 - Gim 1 15:1
      o III miejsce
      Gim 3 - Gim 5  4:11
      Półfinały
      Gim 6 - Gim 5  24:3
      Gim 3 - Gim 1  4:5
      Grupa B
      Gim 3 - Gim 7  9:6
      Gim 7 - Gim 5  5:9
      Gim 3 - Gim 5  7:6
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 1  14:2
      Gim 1 - Gim 2  9:3
      Gim 6 - Gim 2  13:4
    • Piłka Ręczna dziewcząt - 25.11.2014 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 1, 3m - Gim 5, 4m - Gim 3, 5m - Gim 7 i Gim 2

      Wyniki spotkań:
      Finał
      Gim 6 - Gim 1  7:1
      o III miejsce
      Gim 3 - Gim 5  3:4
      Półfinały
      Gim 6 - Gim 3  10:2
      Gim 5 - Gim 1  2:3
      Grupa B
      Gim 3 - Gim 7  9:0
      Gim 7 - Gim 5  2:10
      Gim 3 - Gim 5  3:4
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 2  13:1
      Gim 2 - Gim 1  6:9
      Gim 6 - Gim 1  9:1
    • Drużynowe Szachy - 04.11.2014 r.
      1m - Gim 3, 2m - Gim 5, 3m - Gim 6, 4m - GTS, 5m - Gim 7, 6m - Gim 1, 7m - Gim 2
    • Drużynowy Badminton - 24.10.2014 r.
      Klasyfikacja końcowa dziewcząt
      1m - Gim 3, 2m - Gim 6, 3m - Gim 1, 4m - Gim 5, 5m - Gim 2, Gim 7, SOSW

      Klasyfikacja końcowa chłopców
      1m - Gim 7, 2m - Gim 1, 3m - Gim 6, 4m - SOSW, 5m - Gim 2, Gim 3, Gim 5
    • Drużynowe pływanie - 21.10.2014 r.
      1m - Gim 3   czas  5:44,88
      2m - Gim 6   czas  6:06,56
      3m - Gim 2   czas  6:42,55
      4m - Gim 1   czas  7:04,09
      5m - GTS     czas  7:04,55
      6m - Gim 5   czas  7:29,08
      7m - Gim 7   czas  8:18,11
    • Halowa Piłka Nożna - 15.10.2014 r. 
      1m - Gim 6, 2m - Gim 3, 3m - Gim 5, 4m - Gim 7, 5m - Gim 1 i GTS, 7m - Gim 2 i Gim 4

      Wyniki spotkań:
      Finał Gim 6 - Gim 3   2:0
      o III miejsce Gim 5 - Gim 7   2:0
      Półfinały
      Gim 6 - Gim 7  7:1
      Gim 5 - Gim 3  1:2
      Grupa B
      Gim 5 - Gim 4  4:0
      Gim 7 - GTS    2:0
      Gim 5 - Gim 7  2:2
      Gim 4 - GTS    0:3
      Gim 5 - GTS    4:0
      Gim 4 - Gim 7  0:3
      Grupa A
      Gim 6 - Gim 2  2:1
      Gim 1 - Gim 3  0:3
      Gim 6 - Gim 1  5:0
      Gim 2 - Gim 3  0:1
      Gim 6 - Gim 3  2:0
      Gim 2 - Gim 1  0:3
    • Drużynowy Tenis Stołowy - 02.10.2014 r.
      1m - Gim 3, 2m - Gim 6, 3m - Gim 1, 4m - Gim 7, 5m - Gim 4 i GTS, 7m - Gim 2 i Gim 5
    • Drużynowy Tenis Stołowy - 01.10.2014 r.
      1m - Gim 6, 2m - Gim 1, 3m - Gim 2, 4m - Gim 7, 5m - Gim 4 i Gim 5, 7m - Gim 3
    • Sztafetowe Biegi Przełajowe - 30.09.2014 r.
      Kolejność końcowa dziewcząt:
      1m - Gim 6, 2m - Gim 3, 3m - Gim 5, 4m - Gim 2, 5m - Gim 1, 6m - Gim 4

      Kolejność końcowa chłopców:
      1m - Gim 6, 2m - Gim 3, 3m - Gim 5, 4m - GTS, 5m - Gim 7, 6m - Gim 1, 7m - Gim 2
    Wyniki archiwalne