Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Terminarz
Terminarz - zawody rejonowe 2017/2018
Klasyfikacja
Wyniki
Pływanie drużynowe - 18.10.2017 r.
Punkacja drużynowa

Dziewczęta

1m - SP 3 - 769 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - SP 4 - 751 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP 12 - 734 pkt.
4m - SP 15 - 728 pkt.
5m - SP TS - 208 pkt.
Chłopcy

1m - SP 3 - 771 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - SP 4 - 738 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP 15 - 727 pkt.
4m - SP 12 - 726 pkt.
5m - SP TS - 353 pkt.
1001 GRA
Drużynowe Biegi Przełajowe - 4.04.2017 r.
Czwórbój LA dz. i chł. - 27.04.2017 r.
Rok szkolny 2017/18

  • Piłka ręczna chłopców - 16.11.2017r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 4
3m - SP 12
4m - SP 8
5m-6m
- SP 1, SP 15
7m - 8m - ZS nr 1, SP 9

Finał
SP 3 - SP 4  7:1

Mecz o III miejsce
SP 12 - SP 8  13:2 


Półfinały

  1. SP 3 - SP 12  9:8 
  2. SP 4 - SP 8  5:2 

Grupa A
  1. SP 3 - SP 9  9:0
  2. SP 8 - SP 15  8:1
  3. SP 3 - SP 8  6:0
  4. SP 9 - SP 15  0:4
  5. SP 3 - SP 15  7:1
  6. SP 9 - SP 8  1:8 
Awans do półfinału:
  1. SP 3
  2. SP 8

Grupa B
  1. SP 12 - SP 4  4:6
  2. SP 1 - ZS nr 1  3:0
  3. SP 12 - SP 1  7:2
  4. SP 4 - ZS nr 1  10:3
  5. SP 12 - ZS nr 1  11:4
  6. SP 4 - SP 1  5:1
Awans do finału:
  1. SP 4
  2. SP 12

  • Piłka ręczna dziewcząt - 15.11.2017r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 12 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 9
4m - SP 15
5m-6m
- SP 1, SP 4

Grupa A
  1. SP 3 - SP 4  7:0
  2. SP 4 - SP 15  1:3
  3. SP 3 - SP 15  4:1 
Awans do finału: SP 3, SP 15

Grupa B
  1. SP 12 - SP 1  6:0
  2. SP 1 - SP 9  0:5
  3. SP12 - SP 9  6:2
Awans do finału: SP 12, SP 9

  • Unihokej chłopców - 7.11.2017r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 9 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 15
3m - SP 12
4m - 6m - SP 4, SP 8, SP 3
7m - 9m - SP 1, SP 10, SP 6

Grupa finałowa
  1. SP 9 - SP 15  4:0
  2. SP 15 - SP 12  2:1
  3. SP 9 - SP 12  2:2

Grupa A
  1. SP 3 - SP 6  5:0
  2. SP 6 - SP 9  0:5
  3. SP 3 - SP 9  0:1 
Awans do finału: SP 9

Grupa B
  1. SP 8 - SP 10  2:2
  2. SP 10 - SP 15  0:2
  3. SP 8 - SP 15  1:2
Awans do finału: SP 15

Grupa C
  1. SP 12 - SP 1  2:1
  2. SP 1 - SP 4  2:3
  3. SP 12 - SP 4  4:0
Awans do finału: SP 12

  • Unihokej dziewcząt - 6.11.2017r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 9 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 15
4m - SP 8
5m-6m
- SP 1, SP 10
7m - 8m - SP 12, SP 4

Finał

SP 3 - SP 9 1:1  k. 3:4

Mecz o III miejsce

 SP 15 - SP 8  2:1  


Półfinały

  1. SP 3 - SP 15  2:0  
  2. SP 8 - SP 9  1:2 

Grupa A
  1. SP 9 - SP 3  1:1
  2. SP 4 - SP 10  1:3
  3. SP 9 - SP 4  2:1
  4. SP 3 - SP 10  6:0
  5. SP 9 - SP 10  6:0
  6. SP 3 - SP 4  4:0 
Awans do półfinału:
  1. SP 3
  2. SP 9

Grupa B
  1. SP 8 - SP 1  2:0
  2. SP 12 - SP 15  0:1
  3. SP 8 - SP 12  2:0
  4. SP 1 - SP 15  0:1
  5. SP 8 - SP 15  0:0
  6. SP 1 - SP 12  0:0
Awans do finału:
  1. SP 8
  2. SP 15

  • Szachy drużynowe - 21.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 15 - awans do zawodów wojewódzkich
2m - SP 9 - awans do zawodów wojewódzkich
3m - SP AMC
4m - SP 3
5m - SP 4
6m - SP 12

Pełne wyniki - kliknij tutaj

  • Halowa piłka nożna - 9.10.2017r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 15 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 12
4m - 6m - SP 9, SP 1, SP 11
7m - 9m - SP 8, SP 10, SP 4

Grupa finałowa
  1. SP 12 - SP 3  0:0
  2. SP 3 - SP 15  1:1
  3. SP 12 - SP 15 0:2

Grupa A
  1. SP 3 - SP 4  6:0
  2. SP 4 - SP 9  0:4
  3. SP 3 - SP 9  3:0 
Awans do finału: SP 3

Grupa B
  1. SP 12 - SP 1  5:0
  2. SP 1 - SP 10  2:2
  3. SP 10 - SP 12  0:6 
Awans do finału: SP 12

Grupa C
  1. SP 15 - SP 8  10:1
  2. SP 11 - SP 8  1:0
  3. SP 15 - SP 11  5:0
Awans do finału: SP 15

  • Drużynowy badminton dziewcząt - 6.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 8 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 15
4m - SP 6
5m - 8m - SP 12, SP 9, SP 1, SP 4

  • Drużynowy badminton chłopców - 6.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - SP 1 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 15 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 3
4m - SP 9
5m - 8 m - SP 8, SP 12, SP SOSW, SP 6
9m - SP 4


  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców - 3.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt

1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 4 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 12
4m - SP 15

Klasyfikacja końcowa chłopców

1m - SP 8 - awans do zawodów rejonowych
2m - SP 9 - awans do zawodów rejonowych
3m - SP 12
4m - SP Tow. Salez.
5m - SP 15
6m - SP 3
7m - SP 4

  • Sztafetowe biegi przełajowe - 29.09.2017 r.

MIEJSCE

CHŁOPCY

DZIEWCZĘTA

I

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

II

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

III

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

IV

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

V

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

VI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8

VII

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

VIII

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9



Rok szkolny 2016/17

  • 1001 Gra - 6.04.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 9
3m -
SP 4
4m -
SP 11
5m-6m -
SP 6, SP 15
7m-10m -
SP 1, SP 12, SP 10, SP 8

  • Koszykówka chłopców - 21.02.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 4
2m -
SP 3
3m -
SP 12
4m -
SP 15

Wyniki spotkań:

  1. SP 3 - SP 15  18:6 
  2. SP 12 - SP 4  8:38 
  3. SP 3 - SP 12  23:10 
  4. SP 15 - SP 4  4:22 
  5. SP 3 - SP 4 4:28 
  6. SP 15 - SP 12 12:27 

  • Koszykówka dziewcząt - 20.02.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 4
3m -
SP 15
4m -
SP 12

Wyniki spotkań:

  1. SP 3 - SP 15  20:4 
  2. SP 4 - SP 12  40:4 
  3. SP 3 - SP 4  20:6 
  4. SP 15 - SP 12  22:6 
  5. SP 3 - SP 12 50:0 
  6. SP 15 - SP 4  6:13 


  • Piłka siatkowa chłopców - 16.02.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 12
3m -
SP 8
4m-6m -
SP 1, SP 6, SP 15
7m -
SP 4

Grupa finałowa

  1. SP 12 - SP 3  0:2  (12:15)(11:15)
  2. SP 3 - SP 8  2:0  (15:12)(15:11)
  3. SP 12 - SP 8  2:0   (15:7)(15:11)

 

Grupa A

  1. SP 12 - SP 6  2:0  (15:10)(15:7)
  2. SP 6 - SP 4  2:0  (15:6)(16:14)
  3. SP 12 - SP 4  2:1  (15:5)(13:15)(11:4)
Awans: SP 12


Grupa B

  1. SP 3 - SP 15  2:0  (15:4)(15:6)

Awans: SP 3

Grupa C

  1. SP 8 - SP 1  2:0  (15:9)(15:11)
Awans: SP 8

 

  • Piłka siatkowa dziewcząt - 15.02.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 8
2m -
SP 12
3m -
SP 15
4m -
SP 9
5m-
6m - SP 4, SP 3
7m - SP 1

Finał

  1. SP 8 - SP 12  2:1  (15:9)(3:15)(11:3)


Mecz o III miejsce

 SP 15 - SP 9  2:0  (15:6)(17:15)


Półfinały

  1. SP 8 - SP 15  2:0  (15:6)(15:13)
  2. SP 9 - SP 12  0:2  (9:15)(14:16) 


Grupa A

  1. SP 8 - SP 12  2:1  (15:9)(14:16)(11:4)
  2. SP 12 - SP 4  2:0  (15:11)(15:7)
  3. SP 8 - SP 4  2:0  (15:0)(15:9)


Awans do półfinału

  1. SP 8
  2. SP 12


Grupa B

  1. SP 9 - SP 15  2:1  (8:15)(16:14)(7:15)
  2. SP 1 - SP 3  0:2  (8:15)(7:15)
  3. SP 9 - SP 1  2:1  (12:15)(17:15)(11:4)
  4. SP 15 - SP 3  2:1  (12:15)(15:8)(11:9)
  5. SP 9 - SP 3 2:1  (4:15)(15:6)(12:10)
  6. SP 15 - SP 1  2:0  (15:12)(15:10)


Awans do półfinału

  1. SP 9
  2. SP 15

 

  • Warcaby indywidualne dziewcząt i chłopców -26.01.2017 r.
WYNIKI DZIEWCZĄT - kliknij

Punktacja drużynowa dziewcząt
1m - SP 3
2m - SP 4
3m - SP 6
4m - SP 15
5m - SP 12
6m - SP 8

WYNIKI CHŁOPCÓW - kliknij

Punktacja drużynowa chłopców
1m - SP 3
2m - SP 6
3m - SP 4
4m - SP 15
5m - SP 12
6m - SP 8


  • Piłka ręczna chłopców - 24.01.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 12
3m -
SP 15
4m -
SP 4
5m-
6m - SP 8, SP 10
7m - SP 1

Finał

  1. SP 3 - SP 12  8:4


Mecz o III miejsce

 SP 15 - SP 4  4:1


Półfinały

  1. SP 3 - SP 4  8:2
  2. SP 15 - SP 12  4:6


Grupa A

  1. SP 3 - SP 8  13:2
  2. SP 8 - SP 12  3:9
  3. SP 3 - SP 12  11:4


Awans do półfinału

  1. SP 3
  2. SP 12


Grupa B

  1. SP 15 - SP 1  8:0
  2. SP 4 - SP 10  5:3
  3. SP 15 - SP 4  7:6
  4. SP 1 - SP 10  3:5
  5. SP 15 - SP 10 13:1
  6. SP 1 - SP 4  3:7


Awans do półfinału

  1. SP 15
  2. SP 4

 

  • Piłka ręczna dziewcząt - 23.01.2017 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 12
3m -
SP 15
4m -
SP 4
5m -
SP 1
6m -
SP 8


Finał

  1. SP 3 - SP 12  3:0


Mecz o III miejsce

 SP 15 - SP 4  6:0


Półfinały

  1. SP 3 - SP 15  2:1
  2. SP 12 - SP 4  4:3


Grupa A

  1. SP 3 - SP 4  11:2


Awans do półfinału

  1. SP 3
  2. SP 4



Grupa B

  1. SP 15 - SP 12  3:5
  2. SP 8 - SP 1      2:5
  3. SP 15 - SP 8    7:2
  4. SP 12 - SP 1    6:0
  5. SP 15 - SP 1   10:1
  6. SP 12 - SP 8   10:0


Awans do półfinału

  1. SP 12
  2. SP 15



  • Unihokej chłopców - 8.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 8
3m -
SP 12
4m-6m -
SP 9, SP 4, SP 15
7m-
8m -
SP 1, SP 10


Grupa finałowa

  1. SP 3 - SP 12  1:0
  2. SP 12 - SP 8  0:4
  3. SP 3 - SP 8  1:0 

 

Grupa A

  1. SP 3 - SP 9  3:0


Grupa B

  1. SP 10 - SP 15  2:4
  2. SP 15 - SP 12  0:0
  3. SP 10 - SP 12  0:4


Grupa C

  1. SP 8 - SP 1  4:1
  2. SP 1 - SP 4  0:4
  3. SP 8 - SP 4  2:1



  • Unihokej dziewcząt - 7.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 9
2m -
SP 8
3m -
SP 3
4m -
SP 12
5m-
6m -
SP 10, SP 1
7m-
8m -
SP 15, SP 4


Finał

  1. SP 9 - SP 8  3:0


Mecz o III miejsce

 SP 12 - SP 3  1:3


Półfinały

  1. SP 9 - SP 3  5:0
  2. SP 12 - SP 8  1:2


Grupa A

  1. SP 9 - SP 4  8:0
  2. SP 1 - SP 8  0:1
  3. SP 9 - SP 1  7:0
  4. SP 4 - SP 8  0:0
  5. SP 9 - SP 8  7:0
  6. SP 4 - SP 1  1:5


Awans do półfinału

  1. SP 9
  2. SP 8



Grupa B

  1. SP 3 - SP 12  0:0
  2. SP 15 - SP 10  0:0
  3. SP 3 - SP 15  2:1
  4. SP 12 - SP 10  2:0
  5. SP 3 - SP 10  2:2
  6. SP 12 - SP 12  2:0


Awans do półfinału

  1. SP 12
  2. SP 3


  • Szachy drużynowe - 5.11.2016

Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 15
3m -
SP 9
4m -
SP 4
5m -
AMC
6m -
SP 12
7m -
SP 8

Pełne wyniki - kliknij


  • Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców - 4.11.2016 r.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1m -
SP 12
2m -
SP 4
3m -
SP 3
4m -
SP 15
5m-7m -
SP 1, SP 8, SP 10

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1m -
SP 1
2m -
SP 15
3m -
SP 3
4m -
SP 10
5m-8m -
SP 12, SP 4, SP 8, SP 6


  • Drużynowy tenis stołowy chłopców - 21.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 8
2m -
SP 12
3m -
SP 3
4m -
SP TS
5m -
SP 15
6m -
SP 4
7m -
SP 1
8m -
SP 9


  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt - 20.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 4
3m -
SP 15
4m -
SP 12
5m -
SP 1
6m -
SP 8


  • Halowa piłka nożna - 13.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa
1m -
SP 3
2m -
SP 12
3m -
SP 15
4m -
SP 8
5m -
SP 9
6m -
SP 6
7m -
SP 11
8m -
SP 1
9m -
SP 4

Grupa finałowa

  1. SP 3 - SP 15  4:0
  2. SP 15 - SP 12  2:3
  3. SP 3 - SP 12  3:0 

Grupa A

  1. SP 3 - SP 4  4:0
  2. SP 3 - SP 8  0:0
  3. SP 4 - SP 8  0:2

Grupa B
  1. SP 15 - SP 9  3:0
  2. SP 9 - SP 1  5:0
  3. SP 15 - SP  2:0

Grupa C
  1. SP 11 - SP 12  0:5
  2. SP 12 - SP 6  5:0
  3. SP 11 - SP 6  0:2

  • Drużynowe pływanie - 6.10.2016 r.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

SP NR 3

617

160

777

II

SP NR 15

589

153

742

III

SP NR 4

583

156

739*

IV

SP NR 12

588

151

739*

V

SP NR 8

583

150

733

*o kolejności decyduje wyższe miejsce zajęte w sztafecie

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

SP NR 3

617

160

777

II

SP NR 15

520

153

673

III

SP NR 8

508

151

659

IV

SP NR 12

442

156

598

V

SP NR 6

499

0

499

VI

SP NR 4

440

0

440

 

 

  • Sztefetowe biegi przełajowe - 28.09.2016 r.

MIEJSCE

CHŁOPCY

DZIEWCZĘTA

I

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9

II

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

III

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

IV

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

V

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

VI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8

VII

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

VIII

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

 

--------------------------------------------------------------------
Rok Szkolny 2015/16

  • Palant chłopców - 10.06.2016 r.

Klasyfikcja końcowa

1m - SP 8

2m - SP 3

3m - SP 15

4m - SP 4

5m-6m - SP 12, SP 6

7m - SP 1

 

Finał

SP 3 - SP 8  20:21

Mecz o III miejsce

SP 15 - SP 4 39:14

Półfinały

  1. SP 8 - SP 4  42:5
  2. SP 3 - SP 15 51:9

Grupa A

  1. SP 8 - SP 15  37:21
  2. SP 15 - SP 6 52:13
  3. SP 8 - SP 6  32:16

Grupa B

  1. SP 3 - SP 1  48:14
  2. SP 4 - SP 12  34:19
  3. SP 3 - SP 4  46:10
  4. SP 1 - SP 12  27:33
  5. SP 3 - SP 12  22:21
  6. SP 1 - SP 4 4:31

 

  • Palant dziewcząt - 9.06.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 8

2m - SP 3

3m - SP 15

4m - SP 1

5m-6m - SP 12, SP 4

 

Finał

SP 3 - SP 8  25:44

Mecz o III miejsce

SP 15 - SP 1  40:28

Półfinały

  1. SP 3 - SP 1  58:15
  2. SP 8 - SP 15  35:32

Grupa A

  1. SP 3 - SP 15  64:10
  2. SP 15 - SP 4 63:12
  3. SP 3 - SP 4  53:22

Grupa B

  1. SP 8 - SP 12  45:21
  2. SP 12 - SP 1 14:29
  3. SP 8 - SP 1  48:25

 

  • XVIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - 13.05.2016 r.
  • Czwórbój LA - 29.04.2016 r.

Komunikat końcowy

Punktacja drużynowa dziewcząt

Punktacja drużynowa chłopców

 

  • Indywidualne biegi przełajowe - 21.04.2016 r.

WYNIKI

  • 1001 GRA - 8.04.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 3

2m - SP 8

3m - SP 4

4m - SP 6

5m-6m - SP 11, SP 15

7m-10m - SP 12, SP 9, SP 1, SP 10

 

  • Koszykówka chłopców - 10.03.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 4 - awans do zawodów rejonowych

2m - SP 3

3m - SP 15

4m - SP 12

5m - SP 1

 

Wyniki spotkań

  1. SP 12 - SP 1  6:3
  2. SP 3 - SP 15  16:6
  3. SP 4 - SP 12 32:2
  4. SP 1 - SP 3   2:36
  5. SP 15 - SP 4  6:28
  6. SP 12 - SP 3  12:27
  7. SP 1 - SP 15  5:14
  8. SP 4 - SP 3    17:5
  9. SP 15 - SP 12  7:0
  10. SP 1 - SP 4    0:12

 

  • Koszyków dziewcząt - 25.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych

2m - SP 15 - awans do zawodów rejonowych

3m - SP 4

4m - SP 12

 

Wyniki spotkań

  1. SP 4 - SP 15  3:26
  2. SP 12 - SP 3  0:59
  3. SP 4 - SP 12  17:6
  4. SP 15 - SP 3  4:15
  5. SP 4 - SP 3  0:52
  6. SP 15 - SP 12  38:0

 

  • Unihokej chłopców - 19.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych

2m - SP 10

3m - SP 8

4m - SP 12

5m-6m - SP 15, SP 1

7m-8m - SP 4, SP 6

 

Finał

SP 10 - SP 3  1:2

Mecz o III miejsce

SP 12 - SP 8  0:2

Półfinały

  1. SP 3 - SP 12  8:1
  2. SP 10 - SP 8  5:1

Grupa A

  1. SP 3 - SP 8  3:1
  2. SP 15 - SP 6  2:0
  3. SP 3 - SP 15  6:0
  4. SP 8 - SP 6  2:1
  5. SP 3 - SP 6  4:0
  6. SP 8 - SP 15  2:1

Grupa B

  1. SP 10 - SP 4  1:0
  2. SP 12 - SP 1  1:0
  3. SP 10 - SP 12  5:0
  4. SP 4 - SP 1  0:0
  5. SP 10 - SP 1  1:1
  6. SP 10 - SP 12  3:4

 

  • Unihokej dziewcząt - 17.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - SP 9 - awans do zawodów rejonowych

2m - SP 3

3m - SP 10

4m - SP 12

5m-6m - SP 8, SP 1

7m-8m - SP 4, SP 15

 

    Finał

    SP 9 - SP 3  4:1

    Mecz o III miejsce

    SP 10 - SP 12  1:1 k: 2:1

    Półfinały

    1. SP 9 - SP 12  6:0
    2. SP 10 - SP 3  1:3

    Grupa A

    1. SP 9 - SP 4  4:1
    2. SP 8 - SP 3  1:2
    3. SP 9 - SP 8  4:0
    4. SP 4 - SP 3  0:4
    5. SP 9 - SP 3  3:0
    6. SP 4 - SP 8  2:3

    Grupa B

    1. SP 15 - SP 12  0:1
    2. SP 1 - SP 10  0:2
    3. SP 15 - SP 1  1:0
    4. SP 12 - SP 10  0:2
    5. SP 15 - SP 10  0:1
    6. SP 12 - SP 1  1:2 k: 0:1

     

    • Piłka siatkowa chłopców - 10.12.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - SP 12 - awans do zawodów rejonowych

    2m - SP 3

    3m - SP 8

    4m - SP 15

    5m-6m - SP 4, SP 1

    Finał

    SP 3 - SP 12  0:2 (13:15)(10:15)

    Mecz o III miejsce

    SP 15 - SP 8 0:2 (11:15)(12:15)

    Półfinały

    1. SP 3 - SP 15 2:1 (15:6)(14:16)(15:9)
    2. SP 12 - SP 8  2:1 (9:15)(15:13)(15:10)

    Grupa A

    1. SP 3 - SP 1  2:1 (15:6)(7:15)(15:5)
    2. SP 1 - SP 8  0:2 (10:15)(8:15)
    3. SP 3 - SP 8  2:1 (15:8)(11:15)(15:10)

    Grupa B

    1. SP 12 - SP 15 2:1 (15:10)(10:15)(15:8)
    2. SP 15 - SP 4  2:0 (15:12)(15:5)
    3. SP 12 - SP 4  2:0 (15:6)(15:6)

     

    • Piłka siatkowa dziewcząt - 9.12.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - SP 8 - awans do zawodów rejonowych

    2m - SP 9

    3m - SP 3

    4m - SP 15

    5m-6m - SP 4, SP 12

    7m - SP 1

    Finał

    SP 9 - SP 8  0:2 (11:15)(13:15)

    Mecz o III miejsce

    SP 15 - SP 3  0:2 (9:15)(11:15)

    Półfinały

    1. SP 9 - SP 15  2:1 (12:15)(15:13)(15:13)
    2. SP 8 - SP 3  2:0 (15:12)(15:9)

    Grupa A

    1. SP 9 - SP 3  2:1 (13:15)(15:4)(15:12)
    2. SP 9 - SP 4  2:0 (15:10)(15:9)
    3. SP 3 - SP 4  2:0 (15:8)(15:8)

    Grupa B

    1. SP 12 - SP 15  2:1 (15:11)(12:15)(17:15)
    2. SP 1 - SP 8  0:2 (7:15)(8:15)
    3. SP 12 - SP 1  1:2 (15:12)(13:15)(13:15)
    4. SP 15 - SP 8  0:2 (6:15)(4:15)
    5. SP 12 - SP 8  0:2 (6:15)(7:15)
    6. SP 15 - SP 1  2:1 (13:15)(15:12)(15:9)

     

    • Indywidualne warcaby - 24.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa chłopców

    Szczegółowe wyniki oraz punktacja - kliknij tutaj

    1m -  Pluciński Jakub - SP 15

    2m - Adamczewski Mateusz - SP 3

    3m - Czemko Jan - SP 8

    Punktacja drużynowa chłopców

    1m - SP 15

    2m - SP 8

    3m - SP 3

    4m - SP 1

    5m - SP 6

    6m - SP 12

    7m - SP 4

     

    Klasyfikacja końcowa dziewcząt

    Szczegółowe wyniki oraz punktacja - kliknij tutaj

    1m - Burchart Beata - SP 6

    2m - Zajączkowska Nikola - SP 15

    3m - Kędzierska Justyna - SP 3

    Punktacja drużynowa dziewcząt

    1m - SP 3

    2m - SP 6

    3m - SP 15

    4m - SP 12

    5m-6m - SP 4, SP 1

    7m - SP 8

     

    • Drużynowe szachy - 21.11.2015r.

    Szczegółowa punktacja oraz wyniki na stronie - kliknij tutaj

    Klasyfikacja końcowa

    1m SP 3 - awans do zawodów wojewódzkich

    2m SP 15 - awans do zawodów wojewódzkich

    3m SP 9

    4m - SP 8

    5m - SP 12

    6m - SP 1

    7m - SP 4

     

    • Piłka ręczna chłopców - 16.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych

    2m - SP 15

    3m - SP 8

    4m - SP 4

    5m-6m - SP 12, SP 1

    7m - ZS 1

     

    Finał

    SP  3 - SP 15  9:2

    Mecz o III miejsce

    SP 4 - SP 8  1:8

    Półfinały

    1. SP 3 - SP 4  11:1
    2. SP 15 - SP 8  6:4

    Grupa A

    1. SP 3 - SP 8  10:4
    2. SP 8 - SP 12  7:4
    3. SP 3 - SP 12  10:7

    Grupa B

    1. SP 15 - SP 1  4:3
    2. SP 4 - ZS 1  8:1
    3. SP 15 - SP 4  8:5
    4. SP 1 - ZS 1  3:0
    5. SP 15 - ZS 1  5:2
    6. SP 1 - SP 4  4:5

     

    • Piłka ręczna dziewcząt - 9.11.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - SP 3 - awans do zawodów rejonowych

    2m - SP 15

    3m - SP 4

    4m - SP 8

    5m-6m - SP 1, SP 9

    7m - SP 12

    Finał

    SP 3 - SP 15  3:0

    Mecz o III miejsce

    SP 4 - SP 8  6:1

    Półfinały

    1. SP 3 - SP 4  3:2
    2. SP 15 - SP 8  3:0

    Grupa A

    1. SP 3 - SP 9  8:2
    2. SP 3 - SP 8  8:0
    3. SP 9 - SP 8  1:2

    Grupa B

    1. SP 4 - SP 1  5:1
    2. SP 12 - SP 15  0:5
    3. SP 4 - SP 12  5:0
    4. SP 1 - SP 15  1:6
    5. SP 4 - SP 15  0:2
    6. SP 1 - SP 12  4:0

     

    • Drużynowy badminton dziewcząt-30.10.2015 r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m - SP 1 - awans do zawodów rejonowych

    2m - SP 15 - awans do zawodów rejonowych

    3m - SP 6

    4m - SP 11

    5m - SP 12

    6m -  10m - SOSW, SP 8, SP 10, SP 4, SP 3

     

    • Drużynowy badminton chłopców-30.10.2015 r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m SP 1 - awans do zawodów rejonowych

    2m SP 15 - awans do zawodów rejonowych

    3m SP 3

    4m SP 6

    5m SP 10

    6m 9m SP 4, SP 12, SP 11, SP 8

     

    • Halowa piłka nożna-19.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m SP 3 - Awans do zawodów rejonowych

    2m SP 15

    3m SP 11

    4m – SP 8

    5m SP 9

    6m SP 6

    7m SP 4

    8m SP 10

    9m SP 12

    10m SP 1

    Grupa finałowa

    1. SP 3 - SP 15  1:0
    2. SP 15 - SP 11 6:0
    3. SP 3 - SP 11  5:0

    Grupa A

    1. SP 3 - SP 8  3:0
    2. SP 8 - SP 4  1:1
    3. SP 3 - SP 4  5:0

    Grupa B

    1. SP 15 - SP 10  6:1
    2. SP 10 - SP 6   3:4
    3. SP 15 - SP 6   4:0

    Grupa C

    1. SP 9 - SP 1  7:0
    2. SP 11 - SP 12  5:0
    3. SP 9 - SP 11  0:0
    4. SP 1 - SP 12  1:2
    5. SP 9 - SP 12  2:2
    6. SP 1 - SP 11  0:5

     

    • Drużynowe pływanie-15.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m SP 3 czas 3:02,58

    2m SP 4 czas 3:18,13

    3m SP 15 czas 3:19,96

    4m SP 12 czas 3:28,08

    5m SP 9 czas 3:36,07

    6m SP 8 czas 4:03,79

    7m SP 6 czas 4:17,76

    Awans do zawodów wojewódzkich: SP 3, SP 4

     

    • Drużynowy tenis stołowy chłopców-9.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-SP 152m-SP 123m-SP 14m-SP 35m-SP 86m-SP 4

    Awans do zawodów rejonowych: SP 15,SP 12

    • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt-8.10.2015r.

    Klasyfikacja końcowa

    1m-SP 32m-Sp 153m-SP 124m-SP 85m-SP 4

    Awans do zawodów rejonowych: SP 3, SP 15

     

    • Sztafetowe Biegi  Przełajowe- 24.09.2015r.

    Wyniki oraz punktacja

     


    Rok szkolny 2014/15

    • Palant - 10-11.06.2015 r.
      Dziewczęta
      1m - SP 3, 2m - SP 8, 3m - SP 4, 4m - SP 1, 5m - SP 15, 6m - SP 12, 7m - SP 10

      Chłopcy
      1m - SP 8, 2m - SP 3, 3m - SP 6, 4m - SP 10. 5m - SP 12, 6m - SP 4, 7m - SP 1, 8m - SP 15

     

    • OBMS - 15.05.2015 r.

     

    • Czwórbój LA - 07.05.2015 r.
      Punktacja drużynowa dziewcząt
      1m SP 3, 2m SP 15, 3m SP 4, 4m SP 1, 5m SP 8, 6m SP 6

      Punktacja drużynowa chłopców
      1m SP 3, 2m SP 15, 3m SP 4, 4m SP 1, 5m SP 6, 6m SP 8

     

    • Indywidualne Biegi Przełajowe - 15.04.2015 r.

    Punktacja drużynowa dziewcząt
    1m - 
    SP 3, 2m - SP 6, 3m - SP 9, 4m - SP 12, 5m - SP 1, 6m - SP 4, 7m - SP 15, 8m - SP 8

    Punktacja drużynowa chłopców
    1m - 
    SP 15, 2m - SP 3, 3m - SP 12, 4m - SP 6, 5m - SP 9, 6m - SP 4, 7m - SP 1, 8m - SP 8

    Wyniki indywidualne

     

    • 1001 gra - 09.04.2015 r.
      1m SP 3, 2m SP 15, 3m SP 1, 4m SP 4, 5m SP 9SP 12, SP 10, 8m SP 6, SP 8, 10m SP 11

     

    • Koszykówka dziewcząt - 27.03.2015 r.
      1m SP 3, 2m SP 4, 3m SP 15, 4m - SP 8, 5m SP 1 i SP 12

      Wyniki spotkań:
      Finał
      SP 3 - SP 4  18:3
      o III miejsce
      SP 8 - SP 15  9:12
      Półfinały
      SP 3 - SP 8  41:10
      SP 4 - SP 15  6:5
      Grupa B
      SP 4 - SP 8  17:10
      SP 8 - SP 12  24:0
      SP 4 - SP 12  24:0
      Grupa A
      SP 3 - SP 15  20:4
      SP 15 - SP 1  18:2
      SP 3 - SP 1  35:4

     

    • Koszykówka chłopców - 11.03.2015 r.
      1m SP 3, 2m SP 9, 3m SP 1, 4m SP 4, 5m SP 12 i SP 15, 7m SP 8

      Wyniki spotkań:
      Finał
      SP 3 - SP 9 12:2
      o III miejsce
      SP 1 - SP 4  9:8
      Półfinały
      SP 1 - SP 3 7:14
      SP 9 - SP 4  15:9
      Grupa A
      SP 15 - SP 1  2:18
      SP 4 - SP 8 32:6
      SP 15 - SP 4  8:23
      SP 1 - SP 8  16:1
      SP 15 - SP 8  13:4
      SP 1 - SP 4  18:14
      Grupa B
      SP 3 - SP 9  8:10
      SP 3 - SP 12  20:0
      SP 9 - SP 12  8:0

     

    • Unihokej chłopców - 12.02.2015 r.
      1m SP 9, 2m SP 3, 3m SP 10, 4m SP 1, 5m SP 8 i SP 12, 7m SP 15

      Wyniki spotkań:
      Finał
      SP 3 - SP 9 0:2
      o III miejsce
      SP 10 - SP 1  2:1
      półfinały
      SP 9 - SP 1  3:1
      SP 10 - SP 3  0:1
      Grupa B
      SP 3 - SP 1  4:0
      SP 12 - SP 15  2:1
      SP 3 - SP 12  4:0
      SP 1 - SP 15  1:0
      SP 3 - SP 15  2:0
      SP 1 - SP 12  1:0
      Grupa A
      SP 8 - SP 10  0:2
      SP 9 - SP 8  7:0
      SP 9 - SP 10  5:0

     

    • Unihokej dziewcząt - 11.02.2015 r. 
      1m SP 9, 2m SP 15, 3m SP 3, 4m SP 1, 5m SP 8 i SP 4, 7m SP 10 i SP 12

      Wyniki spotkań:
      Finał
      SP 15 - SP 9  0:2
      o III miejsce
      SP 1 - SP 3  0:1
      półfinały
      SP 15 - SP 1  0:0 karne 3:2
      SP 3 - SP 9  0:2
      Grupa B
      SP 8 - SP 1  0:1
      SP 10 - SP 3  1:1
      SP 8 - SP 10  2:0
      SP 1 - SP 3  1:3
      SP 8 - SP 3 0:0
      SP 1 - SP 10  2:2
      Grupa A 
      SP 9 - SP 15  1:2
      SP 4 - SP 12  1:0
      SP 9 - SP 4  3:1
      SP 15 - SP 12  2:0
      SP 9 - SP 12  4:0
      SP 15 - SP 4  5:0

     

    • Piłka siatkowa chłopców - 20.01.2015 r.
      1m SP 3, 2m SP 9, 3m SP 15, 4m SP 8 5m SP 12 i SP 1

      Wyniki spotkań: 
      Finał
      SP 3 - SP 9  2:1 (13:15)(15:7)(15:9)
      o III miejsce
      SP 15 - SP 8  2:1 (16:14)(13:15)(15:11)
      półfinały
      SP 3 - SP 15  2:0 (15:11)(15:10)
      SP 9 - SP 8  2:1 (15:12)(9:15)(15:9)
      Grupa B
      SP 9 - SP 15  2:1 (15:7)(9:15)(15:8)
      SP 1 - SP 9  1:2 (7:15)(15:11)(6:15)
      SP 1 - SP 15  0:2 (9:15)(11:15)
      Grupa A
      SP 8 - SP 12  2:1 (16:14)(14:16)(15:9)
      SP 8 - SP 3 0:2 (7:15)(7:15)
      SP 12 - SP 3  1:2 (12:15)(15:9)(8:15)

     

    • Piłka siatkowa dziewcząt - 19.01.2015 r. 
      1m SP 9, 2m SP 12, 3m SP 1, 4m SP 15, 5m SP 8 i SP 3, 7m SP 4

      Wyniki spotkań:
      Finał
      SP 9 - SP 12  2:1 (8:15)(15:2)(15:9)
      o III miejsce
      SP 1 - SP 15  2:1 (9:15)(15:12)(15:5)
      półfinały
      SP 9 - SP 1  2:1 (3:15)(15:10)(15:1)
      SP 12 - SP 15  2:1 (15:6)(9:15)(15:8)
      Grupa B
      SP 1 - SP 3  2:0 (15:9)(15:11)
      SP 3 - SP 12  1:2 (13:15)(15:10)(10:15)
      SP 1 - SP 12  1:2 (6:15)(15:9)(5:15)
      Grupa A
      SP 8 - SP 9  1:2 (15:11)(5:15)(8:15)
      SP 15 - SP 4  1:2 (13:15)(15:3)(12:15)
      SP 8 - SP 15  0:2 (6:15)(11:15)
      SP 9 - SP 4  2:0 (15:13)(15:4)
      SP 8 - SP 4  2:1 (13:15)(15:7)(15:5)
      SP 9 - SP 15  2:0 (15:9)(15:12)

     

        • Piłka Ręczna chłopców - 05.12.2014 r.
          1m SP 3, 2m - SP 9, 3m SP 8, 4m SP 1, 5m - SP 12 i SP 15, 7m SP 4

          Wyniki spotkań:
          Finał
          SP 3 - SP 1  11:3
          o III miejsce

          SP 8 - SP 1 4:1
          Półfinały
          SP 3 - SP 1  12:2
          SP 8 - SP 9  0:10
          Grupa B
          SP 12 - SP 1  1:10
          SP 1 - SP 8  2:4
          SP 12 - SP 8  2:9
          Grupa A
          SP 3 - SP 15  15:4
          SP 4 - SP 9  0:6
          SP 3 - SP 4  13:0
          SP 15 - SP 9  2:6
          SP 3 - SP 9  12:1
          SP 15 - SP 4  11:2

         

          • Indywidualne Warcaby dziewcząt i chłopców - 02.12.2014 r.
            Dziewczęta:
            1m Justyna Kędzierska SP 3, 2m Weronika Chęcińska SP 12, 3m Marta Szymczak SP 12.

            Chłopcy:
            1m Denis Dworzański SP 3, 2m Mateusz Adamczewski SP 3, 3m Krzysztof Ładecki SP 1

            Punktacja szkół
            1m SP 15, 2m SP 3, 3m SP 8, 4m SP 1, 5m SP 12, 6m SP 4

           

          • Drużynowe Szachy - 18.11.2014 r.
            1m SP 3, 2m SP 15, 3m SP 9, 4m SP 12, 5m SP 4, 6m SP 1, 7m SP 8

             

            • Piłka Ręczna dziewcząt - 17.11.2014 r.
              1m - SP 3, 2m - SP 4, 3m - SP 15, 4m - SP 1, 5m - SP 12

              Wyniki spotkań:
              SP 15 - SP 4  3:3
              SP 1 - SP 3   2:8
              SP 12 - SP 15  0:2
              SP 4 - SP 1  5:1
              SP 3 - SP 12  4:0
              SP 15 - SP 1  7:0
              SP 4 - SP 3  1:4
              SP 12 - SP 1  0:1
              SP 3 - SP 15  7:1
              SP 4 - SP 12  5:2

             

            • Drużynowy Badminton - 07.11.2014 r. 
              Klasyfikacja końcowa dziewcząt
              1m - SP 15, 2m - SP 12, 3m - SP 1, 4m - SP 11, 5m - SP 4, SP 6, SP 8, SP 10, 9m - SP 3, SP 9

              Klasyfikacja końcowa chłopców
              1m - SP 3, 2m - SP 10, 3m - SP 8, 4m - SP 11, 5m - SP 4, SP 6, SP 12, SP 15, 9m - SP 1, SP 9

             

            • Halowa Piłka Nożna - 29.10.2014 r. 
              1m - SP 3, 2m - SP 15, 3m - SP 15, 4m - SP 1, SP 6, SP 10, 7m - SP 8, SP 11, SP 12, 10m - SP 4

              Wyniki spotkań:
              Grupa Finałowa
              SP 3 - SP 15  0:0
              SP 15 - SP 9  2:1
              SP 3 - SP 9  4:2
              Grupa C
              SP 9 - SP 12 5:0
              SP 12 - SP 1  0:2
              SP 9 - SP 1  8:0
              Grupa B
              SP 15 - SP 10  6:0
              SP 10 - SP 11  2:1
              SP 15 - SP 11  5:0
              Grupa A
              SP 6 - SP 4  1:0
              SP 8 - SP 3  0:4
              SP 6 - SP 8  2:0
              SP 4 - SP 3  0:2
              SP 6 - SP 3  1:3
              SP 4 - SP 8  0:5

             

            • Drużynowe pływanie - 21.10.2014 r.
              1m - SP 3   czas 3:03,49
              2m - SP 4   czas 3:19,40
              3m - SP 15 czas 3:30,88
              4m - SP 9   czas 3:43,58
              5m - SP 1   czas 4:14,72
              6m - SP 8   czas 4:22,41
              7m - SP 12 czas 4:36,48

             

              • Drużynowy Tenis Stołowy chłopców - 10.10.2014 r.
                1m - SP 12, 2m - SP 15, 3m - SP 9, 4m - SP 3, 5m - SP 1, 6m - SP 8, 7m - SP 4

               

              • Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt - 09.10.2014 r.
                1m - SP 15, 2m - SP 1, 3m - SP 12, 4m - SP 3, 5m - SP 4

               

              • Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców - 30.09.2014 r.
                1m -  SP 15, 2m - SP 3, 3m - SP 9, 4m - SP 6, 5m - SP 4, 6m - SP 1, 7m - SP 8, 8m - SP 12
              Wyniki archiwalne