Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Terminarz
Terminarz - zawody rejonowe 2017/2018
Klasyfikacja
Wyniki
Pływanie drużynowe - 18.10.2017 r.
Punktacja drużynowa

Dziewczęta

1m - III LO - 771 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - II LO - 509 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - ZSGE - 495 pkt.
4m - ZS Kopernik - 371 pkt.
5m - I LO - 140 pkt.

Chłopcy


1m - III LO - 794 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
2m - ZSGE - 693 pkt. - awans do zawodów wojewódzkich
3m - II LO - 667 pkt.
4m - I LO - 658 pkt.
5m - ZSBiKZ - 621 pkt.
6m - ZS Kopernik - 267 pkt.
Drużynowe Biegi Przełajowe - 4.04.2017
Rok szkolny 2017/18

  • Unihokej dziewcząt - 10.11.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - ZSGE - awans do zawodów strefowych
2m - ZS Kopernik
3m - III LO
4m - I LO
5m-6m - II LO, ZSBiKZ
7m - ZSTiH

Finał
ZS Kopernik - ZSGE  2:3

Mecz O III miejsce
I LO - III LO  0:5

Półfinały

  1. ZSGE - III LO  2:0 
  2. I LO - ZS Kopernik  1:2 


Grupa A

  1. ZSBiKZ - ZS Kopernik  1:5 
  2. ZSGE - ZSBiKZ  3:0
  3. ZSGE - ZS Kopernik  3:0
Awans do półfinału:
  1. ZSGE
  2. ZS Kopernik


Grupa B

  1. II LO - III LO  0:2
  2. ZSTiH - I LO 0:4 
  3. II LO - ZSTiH  2:0
  4. III LO - I LO  2:3
  5. II LO - I LO  1:1
  6. III LO - ZSTiH  5:1
Awans do półfinału:
  1. I LO
  2. III LO

  • Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców - 27.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1m - II LO - awans do zawodów strefowych
2m - ZS CKU
3m - ZSGE
4m - ZSBiKZ
5m-6m - ZS Kopernik, III LO

Klasyfikacja końcowa chłopców
1m - ZSBiKZ - awans do zawodów strefowych
2m - I LO
3m - ZSGE
4m - III LO
5m-8m - II LO, ZS CKU, SOSW, ZSTiH

  • Halowa piłka nożna - 26.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - I LO - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE
3m - III LO
4m - ZSBiKZ
5m-6m - ZS Kopernik, II LO
7m-8m - ZS CKU, ZSTiH

Finał
I LO - ZSGE  6:1

Mecz O III miejsce
III LO - ZSBiKZ  2:0

Półfinały

  1. I LO - III LO  8:1 
  2. ZSGE - ZSBiKZ  2:0 

Grupa A

  1. ZSGE - ZS Kopernik  5:1 
  2. ZS CKU - III LO  0:2
  3. ZSGE - ZS CKU  3:1
  4. ZS Kopernik - III LO  1:3
  5. ZSGE - III LO  1:1
  6. ZS Kopernik - ZS CKU  3:1

Awans do półfinału:
  1. ZSGE
  2. III LO


Grupa B

  1. I LO - ZSTiH  6:1
  2. II LO - ZSBiKZ 0:2 
  3. I LO - II LO  4:1
  4. ZSTiH - ZSBiKZ  1:2
  5. I LO - ZSBiKZ  7:0
  6. ZSTiH - II LO  2:2

Awans do półfinału:

  1. I LO
  2. ZSBiKZ

  • Piłka ręczna chłopców - 24.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - II LO - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE - awans do zawodów rejonowych
3m - ZS Kopernik
4m - III LO
5m-6m - ZSTiH, I LO
7m-8m - ZSBiKZ, ZS CKU

Finał
II LO - ZSGE  6:5

Mecz O III miejsce
III LO - ZS Kopernik  8:9

Półfinały

  1. II LO - III LO  9:2 
  2. ZSGE - ZS Kopernik  12:7 

Grupa A

  1. II LO - ZS Kopernik  8:4 
  2. I LO - ZSBiKZ  6:4
  3. II LO - I LO  9:3
  4. ZS Kopernik - ZSBiKZ  12:3
  5. II LO - ZSBiKZ  10:1
  6. ZS Kopernik - I LO  10:5 

Awans do półfinału:
  1. II LO
  2. ZS kopernik


Grupa B

  1. ZSGE - ZS CKU  11:2
  2. ZSTiH - III LO  5:13 
  3. ZSGE - ZSTiH  10:1
  4. ZS CKU - III LO  4:8
  5. ZSGE - III LO  14:4
  6. ZS CKU - ZSTiH  3:4

Awans do półfinału:

  1. ZSGE
  2. III LO

  • Piłka ręczna dziewcząt - 23.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - ZS Kopernik - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE
3m - ZS CKU
4m - I LO
5m-6m - II LO, III LO
7m - ZSBiKZ

Finał
ZS Kopernik - ZSGE  14:1

Mecz O III miejsce
ZS CKU - I LO  5:3 

Półfinały

  1. ZS Kopernik - ZS CKU  7:4 
  2. I LO - ZSGE  3:6 

Grupa A

  1. ZS Kopernik - II LO   10:1 
  2. ZSBiKZ - ZSGE  3:4
  3. ZS Kopernik - ZSBiKZ  7:5
  4. II LO - ZSGE  2:5
  5. ZS Kopernik - ZSGE  8:4
  6. II LO - ZSBiKZ  6:5 
Awans do półfinału:
  1. ZS Kopernik
  2. ZSGE


Grupa B

  1. III LO - ZS CKU  2:4
  2. III LO - I LO  2:0 
  3. ZS CKU - I LO  2:4
Awans do półfinału:
  1. I LO
  2. ZS CKU

  • Szachy drużynowe - 21.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - III LO - awans do zawodów wojewódzkich
2m - II LO - awans do zawodów wojewódzkich
3m - ZSGE
4m - ZSBiKZ
5m - ZS Kopernik

Pełne wyniki - kliknij tutaj

  • Unihokej chłopców - 20.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - ZS Kopernik - awans do zawodów strefowych
2m - II LO
3m - III LO
4m - ZSGE
5m-6m - I LO, ZSBiKZ
7m - ZSTiH

Finał
ZS Kopernik - II LO  0:0  k. 2:1

Mecz O III miejsce
ZSGE - III LO  0:2 

Półfinały

  1. II LO - III LO  0:0  k. 2:1
  2. ZSGE - ZS Kopernik  0:1 

Grupa A

  1. ZS Kopernik - I LO   1:0 
  2. II LO - ZS Kopernik  2:0
  3. II LO - I LO  5:0 

Awans do półfinału:
  1. II LO
  2. ZS Kopernik

Grupa B

  1. ZSGE - ZSTiH  2:0 
  2. III LO - ZSTBiKZ  2:0 
  3. ZSGE - III LO  2:0 
  4. ZSTiH - ZSBiKZ  1:2 
  5. ZSGE - ZSBiKZ  2:1 
  6. ZSTiH - III LO  0:4 

Awans do półfinału:

  1. ZSGE
  2. III LO

  • Drużynowy tenis stołowy chłopców - 17.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - II LO - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE - awans do zawodów rejonowych
3m - ZS CKU
4m - ZSTiH
5m-8m - ZSBiKZ, ZS Kopernik, III LO, I LO

  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt - 16.10.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m - III LO - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE - awans do zawodów rejonowych
3m - I LO
4m - ZS Kopernik
5m-7m - ZS CKU, II LO, ZSBiKZ


  • Sztafetowe biegi przełajowe - 29.09.2017 r.

MIEJSCE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

I

ZSGE

ZSBiKZ

II

III LO

ZSGE

III

ZS KOPERNIK

III LO

IV

ZS CKU

ZS Kopernik

V

II LO

I LO

VI

ZSBiKZ

II LO

VII

I LO

ZS CKU

VIII

 

ZSTiH



Rok szkolny 2016/17

  • Siatkówka plażowa dziewcząt - 24.05.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - III LO - awans do zawodów rejonowych
2m - ZSGE
3m - ZSBiKZ
4m - ZSTiH
5m-6m - ZS CKU, III LO
7m-8m - I LO, ZS Kopernik

Finał
ZSGE - III LO  0:2  (7:11)(4:11)

Mecz O III miejsce
ZSTiH - ZSBiKZ  1:2  (11:8)(7:11)(6:11)

Półfinały

  1. ZSGE - ZSTiH  2:0  (11:8)(11:2)
  2. ZSBiKZ - III LO  0:2  (7:11)(6:11)

Grupa A

  1. III LO - II LO  2:0  (11:4)(11:5)
  2. ZS Kopernik - ZSGE  0:2  (7:11)(6:11)
  3. III LO - ZS Kopernik  2:0  (11:6)(11:6)
  4. II LO - ZSGE  2:1  (11:9)(2:11)(12:10)
  5. III LO - ZSGE  0:2  (5:11)(2:11)
  6. II LO - ZS Kopernik  2:0  (11:3)(11:5)

Awans do półfinału:

  1. ZSGE
  2. III LO

Grupa B

  1. ZSBiKZ - ZS CKU  2:1  (10:12)(11:2)(11:4)
  2. I LO - ZSTiH  0:2  (9:11)(7:11)
  3. ZSBiKZ - I LO  2:0  (11:6)(11:7)
  4. ZS CKU - ZSTiH  1:2  (7:11)(11:6)(5:11)
  5. ZSBiKZ - ZSTiH  2:0  (11:7)(11:9)
  6. ZS CKU - I LO  2:0  (11:6)(11:5)

Awans do półfinału:

  1. ZSBiKZ
  2. ZSTiH

  • Siatkówka plażowa chłopców - 24.05.2017 r.
Klasyfikacja końcowa

1m - ZSTiH - awans do zawodów rejonowych

2m - III LO

3m - ZS CKU

4m - ZSBiKZ

5m-6m - II LO, ZSGE

7m-9m - I LO, ZS Kopernik, SOSW

Finał

  1. ZS CKU - ZSTiH  0:2  (0:15)(2:15)
  2. ZSTiH - III LO  2:0  (15:9)(15:5)
  3. ZS CKU - III LO  0:2  (12:15)(13:15)

Grupa A

  1. ZSBiKZ - ZS CKU  0:2 (12:15)(13:15)
  2. ZS CKU - I LO  1:2 (11:15)(15:8)(9:11)
  3. ZSBiKZ - I LO  2:0 (15:5)(15:4)

Grupa B

  1. III LO - II LO  2:0 (15:10)(17:15)
  2. II LO - SOSW  2:0 (15:9)(15:4)
  3. III LO - SOSW  2:0 (15:4)(15:6)

Grupa C

  1. ZSTiH - ZS Kopernik  2:0 (15:1)(15:0)
  2. ZS Kopernik - ZSGE  0:2 (11:15)(7:15)
  3. ZSTiH - ZSGE  2:0 (15:2)(15:4)

  • Piłka nożna - FINAŁ - 30.03.2017 r.
Klasyfikacja końcowa
1m - I LO
2m - ZSBiKZ
3m - ZSGE
4m - II LO
5m-6m - ZS Kopernik, III LO
7m-8m - ZS CKU, ZSTiH

Finał
I LO - ZSBiKZ  3:0

Mecz O III miejsce
ZSGE - II LO  3:2

Półfinały

  1. I LO - ZSGE  6:0
  2. ZSBiKZ - II LO  3:2

  • Piłka nożna - ELIMINACJE - 27.03.2017 r.

Grupa A - boisko Orlik SP 12

  1. I LO - II LO  2:2
  2. ZS CKU - III LO  0:2
  3. I LO - ZS CKU  3:2
  4. II LO - III LO  1:1
  5. I LO - III LO  3:2
  6. II LO - ZS CKU  3:1

Awans do półfinału:

  1. I LO
  2. II LO

Grupa B - boisko Orlik ZS Kopernik

  1. ZS Kopernik - ZSGE  2:3
  2. ZSTiH - ZSBiKZ  1:6
  3. ZS Kopernik - ZSTiH  5:1
  4. ZSGE - ZSBiKZ  0:3
  5. ZS Kopernik - ZSBiKZ  1:1
  6. ZSGE - ZSTiH  8:1

Awans do półfinału:

  1. ZSBiKZ
  2. ZSGE


  • Piłka siatkowa chłopców - FINAŁ - 19.01.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m -
ZSGE
2m -
II LO
3m -
I LO
4m -
ZS Kopernik
5m-6m -
ZS CKU, III LO
7m -
ZSBiKZ

Finał
ZSGE - II LO  2:1  (25:18)(16:25)(15:11)

Mecz o III miejsce
ZS Kopernik - I LO  1:2  (23:25)(25:23)(10:15) 

Półfinały

  1. I LO - II LO  1:2  (25:23)(23:25)(10:15)
  2. ZSGE - ZS Kopernik  2:1  (11:25)(25:15)(15:9)


  • Piłka siatkowa dziewcząt - FINAŁ - 16.01.2017 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m -
III LO
2m -
II LO
3m -
ZSGE
4m -
ZS Kopernik
5m-6m -
ZSBiKZ, I LO
7m-8m -  -
ZSTiH, ZS CKU

Finał
III LO - II LO  2:0  (25:12)(25:14)

Mecz o III miejsce
ZSGE - ZS Kopernik  2:1  (25:20)(20:25)(15:13) 

Półfinały

  1. III LO - ZSGE  2:0  (25:5)(25:21)
  2. II LO - ZS Kopernik  2:0  (25:19)(25:9)


  • Koszykówka chłopców - 8.12.2016 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m -
II LO
2m -
ZSGE
3m -
III LO
4m -
I LO
5m-6m -
ZS Kopernik, ZSTiH
7m -
ZS CKU

Finał
II LO - ZSGE  37:6

Mecz o III miejsce
I LO - III LO  19:24 

Półfinały

  1. II LO - I LO  54:4
  2. ZSGE - III LO  17:16


Grupa A

  1. II LO - III LO  33:23
  2. ZSTiH - ZS CKU  23:14
  3. II LO - ZSTiH  52:3
  4. ZS CKU - III LO  13:29
  5. II LO - ZS CKU  64:8
  6. III LO - ZSTiH  21:4

Awans do półfinału:

  1. II LO
  2. III LO

Grupa B

  1. ZSGE - ZS Kopernik  25:17
  2. ZS Kopernik - I LO  15:17
  3. ZSGE - I LO  18:13

Awans do półfinału:

  1. ZSGE
  2. I LO

  • Koszykówka dziewcząt - 5.12.2016 r.
Klasyfikacja końcowa:
1m -
II LO
2m -
ZS Kopernik
3m -
I LO
4m -
ZS CKU
5m-6m -
ZSGE, III LO
7m -
ZSBiKZ


Finał
ZS Kopernik - II LO  13:15

Mecz o III miejsce
I LO - ZS CKU  18:14 

Półfinały

  1. ZS Kopernik - I LO  18:8
  2. ZS CKU - II LO  20:30

Grupa A

  1. II LO - ZSGE  27:8
  2. ZS Kopernik - ZSBiKZ  33:0
  3. II LO - ZS Kopernik  13:18
  4. ZSGE - ZSBiKZ  13:2
  5. II LO - ZSBiKZ  40:6
  6. ZSGE - ZS Kopernik  7:22

Awans do półfinału:

  1. ZS Kopernik
  2. II LO

Grupa B

  1. I LO - III LO  22:8
  2. ZS CKU - I LO  22:21
  3. ZS CKU - III LO  26:6

Awans do półfinału:

  1. ZS CKU
  2. I LO

  • Drużynowe szachy - 5.11.2016 r.
Klasyfikacja końcowa
1m -
III LO
2m -
II LO
3m -
ZSGE
4m -
ZS Kopernik
5m -
ZSBiKZ

Pełne wyniki - kliknij


  • Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców - 28.10.2016 r.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1m -
ZS Kopernik
2m -
ZSGE
3m -
II LO
4m -
I LO
5m-8m -
ZS CKU, III LO,  SOSW, ZSBiKZ

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1m - ZSBiKZ
2m - ZS Kopernik
3m - II LO
4m - I LO
5m-8m - ZSGE,III LO, ZSTiH, I LO
9m - SOSW

  • Halowa piłka nożna - 27.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:
1m -
I LO
2m -
ZSGE
3m -
II LO
4m -
ZS Kopernik
5m-8m -
ZS CKU, III LO, ZSBiKZ, ZSTiH

Finał
ZSGE - I LO  0:1

Mecz o III miejsce

II LO - ZS Kopernik  2:2  (3:2)

Półfinały

  1. ZSGE - II LO  1:0
  2. ZS Kopernik - I LO  1:3

Grupa A

  1. I LO - II LO  3:2
  2. ZSTiH - ZS CKU  1:2
  3. I LO - ZSTiH  5:0
  4. II LO - ZS CKU  1:0
  5. I LO - ZS CKU  6:0
  6. II LO - ZSTiH  8:0

Grupa B

  1. III LO - ZS Kopernik  1:2
  2. ZSGE - ZSBiKZ  0:0
  3. III LO - ZSGE  0:3
  4. ZS Kopernik - ZSBiKZ  2:1
  5. III LO - ZSBiKZ  4:3
  6. ZS Kopernik - ZSGE  1:2



  • Drużynowy tenis stołowy chłopców - 25.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa:
1m -
II LO
2m -
ZSGE
3m -
III LO
4m -
ZS Kopernik
5m - ZSBiKZ
6m -
ZS CKU
7m -
I LO


  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt - 24.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa:
1m -
III LO
2m -
ZSGE
3m -
ZS Kopernik
4m -
II LO
5m -
ZSBiKZ
6m -
ZS CKU
7m -
I LO


  • Unihokej chłopców - 21.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa:
1m -
II LO
2m -
ZSGE
3m -
I LO
4m -
ZSBiKZ
5m -
ZS Kopernik
6m -
ZSTiH
7m - III LO

Finał
II LO - ZSGE  1:0

Mecz o III miejsce

ZSBiKZ - I LO  1:3

Półfinały

  1. ZSGE - ZSBiKZ  1:0
  2. II LO - I LO  3:0

Grupa A

  1. ZSTiH - ZSGE  0:2
  2. I LO - ZSTiH  4:0
  3. I LO - ZSGE  1:3

Grupa B

  1. III LO - ZS Kopernik  0:1
  2. ZSBiKZ - II LO  0:2
  3. III LO - ZSBiKZ  0:2
  4. ZS Kopernik - II LO  2:2
  5. III LO - II LO  2:4
  6. ZS Kopernik - ZSBiKZ  0:1



  • Piłka ręczna chłopców - 18.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:
1m -
II LO
2m -
ZSGE
3m -
ZS Kopernik
4m -
III LO
5m -
I LO
6m -
ZSTiH
7m - ZSBiKZ
8m - ZS CKU

Finał
ZSGE - II LO  2:6

Mecz o III miejsce

III LO - ZS Kopernik  5:11

Półfinały

  1. ZSGE - III LO  11:5
  2. ZS Kopernik - II LO  8:5

Grupa A

  1. ZSGE - ZS CKU  9:4
  2. ZSTiH - ZS Kopernik  0:6
  3. ZSGE - ZSTiH  7:3
  4. ZS CKU - ZS Kopernik  3:9
  5. ZSGE - ZS Kopernik  9:3
  6. ZS CKU - ZSTiH  4:6

Grupa B

  1. II LO - I LO  11:4
  2. ZSBiKZ - III LO  5:6
  3. II LO - ZSBiKZ  11:2
  4. I LO - III LO  5:7
  5. II LO - III LO  13:3
  6. I LO - ZSBiKZ  6:5



  • Unihokej dziewcząt - 7.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa:
1m -
ZSGE
2m -
II LO
3m -
ZS Kopernik
4m -
ZSBiKZ
5m -
III LO
6m -
I LO
7m - ZSTiH

Finał
II LO - ZSGE  0:3

Mecz o III miejsce

ZSBiKZ - ZS Kopernik  2:2  k: 1:3

Półfinały

  1. ZSGE - ZS Kopernik  5:0
  2. II LO - ZSBiKZ  1:0

Grupa A

  1. ZSGE - ZSBiKZ  4:0
  2. ZSGE - III LO  2:0
  3. ZSBiKZ - III LO  1:0

Grupa B

  1. II LO - ZS Kopernik  0:2
  2. I LO - ZSTiH  5:1
  3. II LO - I LO  4:1
  4. ZS Kopernik - ZSTiH  4:0
  5. II LO - ZSTiH  3:1
  6. ZS Kopernik - I LO  0:2



  • Piłka ręczna dziewcząt - 12.10.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:
1m -
ZS Kopernik
2m -
III LO
3m -
I LO
4m -
ZSGE
5m -
ZSBiKZ
6m -
II LO
7m - ZS CKU

Finał
III LO - ZS Kopernik  4:7

Mecz o III miejsce

ZSGE - I LO  7:8

Półfinały

  1. ZSGE - III LO  7:9
  2. ZS Kopernik - I LO  6:2

Grupa A

  1. III LO - I LO  3:3
  2. I LO- II LO  2:2
  3. III LO - II LO  3:2

Grupa B

  1. ZSGE - ZSBiKZ  7:4
  2. ZS CKU - ZS Kopernik  4:15
  3. ZSGE - ZS CKU  10:1
  4. ZS Kopernik - ZSBiKZ  6:2
  5. ZSGE - ZS Kopernik  3:11
  6. ZSBiKZ - ZS CKU  4:3



  • Unihokej dziewcząt - 7.10.2016 r.


Klasyfikacja końcowa:
1m -
ZSGE
2m -
II LO
3m -
ZS Kopernik
4m -
ZSBiKZ
5m -
III LO
6m -
I LO
7m - ZSTiH

Finał
II LO - ZSGE  0:3

Mecz o III miejsce

ZSBiKZ - ZS Kopernik  2:2  k: 1:3

Półfinały

  1. ZSGE - ZS Kopernik  5:0
  2. II LO - ZSBiKZ  1:0

Grupa A

  1. ZSGE - ZSBiKZ  4:0
  2. ZSGE - III LO  2:0
  3. ZSBiKZ - III LO  1:0
Grupa B
  1. II LO - ZS Kopernik  0:2
  2. I LO - ZSTiH  5:1
  3. II LO - I LO  4:1
  4. ZS Kopernik - ZSTiH  4:0
  5. II LO - ZSTiH  3:1
  6. ZS Kopernik - I LO  0:2

  • Drużynowe pływanie - 6.10.2016 r.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

III LO

541

156

697

II

ZSGE

213

153

366

III

I LO

292

0

292

IV

II LO

0

160

160

V

ZS Kopernik

149

0

149

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

PKT IND.

PKT. SZTAFETA

RAZEM PKT.

I

ZSGE

485

153

638

II

I LO

377

156

533

III

ZSBiKZ

345

149

494

IV

III LO

439

DSQ

439

V

ZS CKU

266

150

416

VI

ZS Kopernik

209

151

360

VII

II LO

147

160

307

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe - 28.09.2016 r.

 

MIEJSCE

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

I

ZSGE

ZSBiKZ

II

III LO

III LO

III

ZS KOPERNIK

ZS KOPERNIK

IV

II LO

I LO

V

ZSBiKZ

ZSGE

VI

I LO

II LO

VII

 

ZS CKU

VIII

 

ZSTiH

 

  • Indywidualna LA dziewcząt i chłopców - 20.09.2016 r.

Wyniki LA
Punktacja drużynowa
-----------------------------------------------------------------------------------
Rok szkolny 2015/16

  • Siatkowa piłka plażowa chłopców - 17.05.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - ZSB - awans do zawodów wojewódzkich

2m - III LO

3m - ZSTiH

4m, 5m, 6m -ZSGE, II LO, I LO

7m, 8m, 9m - ZS Kopernik, ZS CKU, SOSW

 

Grupa - FINAŁ

  1. III LO - ZSTiH 2:1 (15:9)(9:15)(11:9)
  2. ZSTiH - ZSB  0:2 (11:15)(5:15)
  3. III LO - ZSB  1:2 (15:10)(12:15)(9:11)

Grupa A

  1. III LO - I LO  2:0 (15:3)(15:9)
  2. I LO - SOSW  2:0 (15:10)(15:13)
  3. III LO - SOSW  2:0 (15:3)(15:3)

Grupa B

  1. ZSTiH - ZS Kopernik 2:1 (15:11)(11:15)(11:7)
  2. ZS Kopernik - II LO 0:2 (16:18)(11:15)
  3. ZSTiH - II LO  2:0 (15:8)(15:5)

Grupa C

  1. ZSB - ZSGE  2:0 (15:7)(15:11)
  2. ZSGE - ZS CKU  2:0 (15:7)(15:10)
  3. ZSB - ZS CKU  2:0 (15:4)(15:4)

 

  • Siatkowa piłka plażowa dziewcząt - 16.05.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - III LO - awans do zawodów wojewódzkich

2m - ZSB

3m - ZSTiH

4m -ZSGE

5m, 6m - I LO, ZS Kopernik

7m, 8m - II LO, SOSW

 

Finał

III LO - ZSB  2:0 (15:4)(15:2)

Mecz o III miejsce

ZSTiH - ZSGE  2:0 (16:14)(16:14)

Półfinały

  1. III LO - ZSGE  2:0 (15:11)(15:5)
  2. ZSB - ZSTiH  2:0 (15:4)(18:16)

Grupa A

  1. III LO - ZS Kopernik  2:0 (15:3)(15:1)
  2. II LO - ZSTiH  0:2 (14:16)(8:15)
  3. III LO - II LO  2:0 (17:15)(15:12)
  4. ZS Kopernik - ZSTiH  1:2 (12:15)(15:12)(7:11)
  5. III LO - ZSTiH  2:0 (17:15)(15:12)
  6. ZS Kopernik - II LO  2:0 (15:12)(15:12)

Grupa B

  1. ZSB - I LO  2:0 (15:12)(15:9)
  2. SOSW - ZSGE  0:2 (4:15)(3:15)
  3. ZSB - SOSW  2:0 (15:3)(15:0)
  4. I LO - ZSGE  0:2 (7:15)(4:15)
  5. ZSB - ZSGE  2:0 (15:9)(15:6)
  6. I LO - SOSW  2:0 (15:1)(15:3)

 

  • XVIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - 13.05.2016 r.

WYNIKI

MEDALIŚCI

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

 

  • Indywidualne biegi przełajowe - 21.04.2016 r.

WYNIKI

 

  • Piłka nożna - FINAŁ - 6.04.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - I LO - awans do zawodów rejonowych

2m - ZS Kopernik

3m - III LO

4m - ZSGE

5m-6m - ZSGE, II LO

7m-8m - ZS CKU, ZSTiH

 

Finał

ZS Kopernik - I LO  2:4

Mecz o III miejsce

ZSGE - III LO  2:3

Półfinały

  1. ZS Kopernik - ZSGE  3:2
  2. I LO - III LO  3:1

 

  • Piłka nożna - ELIMINACJE - 4.04.2016 r.

Grupa A

  1. III LO - ZS CKU  2:0
  2. ZS Kopernik - ZSB  2:2
  3. III LO - ZS Kopernik  2:3
  4. ZS CKU - ZSB  1:3
  5. III LO - ZSB  1:0
  6. ZS CKU - ZS Kopernik  2:4

Awans do półfinału

  1. ZS Kopernik
  2. III LO

Grupa B

  1. II LO - ZSTiH  5:1
  2. ZSGE - I LO  2:3
  3. II LO - ZSGE  1:1
  4. ZSTiH - I LO  0:6
  5. II LO - I LO  0:5
  6. ZSTiH - ZSGE  0:7

Awans do półfinału

  1. I LO
  2. ZSGE

 

  • Piłka siatkowa chłopców - FINAŁ - 24.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - III LO - awans do zawodów rejonowych

2m - I LO

3m - II LO

4m - ZS CKU

5m-6m - ZS Kopernik, ZSTiH

7m-8m - ZSGE, ZSB

 

Finał

I LO - III LO  0:2 (23:25)(23:25)

Mecz o III miejsce

ZS CKU - II LO  1:2 (25:15)(23:25)(12:15)

Półfinały

  1. III LO - ZS CKU  2:0 (25:14)(25:16)
  2. I LO - III LO  2:0 (25:14)(28:26)

 

  • Piłka siatkowa dziewcząt - FINAŁ - 23.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - III LO - awans do zawodów rejonowych

2m - II LO

3m - ZS Kopernik

4m - ZSGE

5m-6m - ZSB, ZSTiH

7m-8m - ZS CKU, I LO

 

Finał

III LO - II LO  2:0 (25:13)(25:12)

Mecz o III miejsce

ZSGE - ZS Kopernik  0:2 (25:27)(18:25)

Półfinały

  1. III LO  - ZSGE  2:0 (25:16)(25:21)
  2. ZS Kopernik - II LO  1:2 (29:27)(19:25)(5:15)

 

  • Piłka siatkowa chłopców - ELIMINACJE - 9.02.2016 r.

Grupa A - sala III LO Konin

  1. III LO - ZSGE  2:0 (25:20)(25:19)
  2. II LO - ZSTiH  2:1 (23:25)(25:21)(15:12)
  3. III LO - II LO  2:0 (29:27)(25:19)
  4. ZSGE - ZSTiH 1:2 (18:25)(25:22)(16:18)
  5. III LO - ZSTiH  2:1 (25:12)(16:25)(19:17)
  6. ZSGE - II LO  1:2 (25:19)(20:25)(13:15)

Awans do półfinału

  1. III LO
  2. II LO

 

Grupa B - sala I LO Konin

  1. I LO - ZS CKU  1:2 (22:25)(25:22)(12:15)
  2. ZS Kopernik - ZSB  2:0 (25:21)(25:14)
  3. I LO - ZS Kopernik  2:0 (25:22)(25:21)
  4. ZS CKU - ZSB  2:0 (25:19)(25:12)
  5. I LO - ZSB  2:0 (25:18)(25:22)
  6. ZS CKU - ZS Kopernik  1:2 (22:25)(26:24)(8:15)

Awans do półfinału

  1. I LO
  2. ZS CKU

 

  • Piłka siatkowa dziewcząt - ELIMINACJE - 8.02.2016 r.

Grupa A - sala III LO Konin

  1. III LO - ZSB  2:0 (25:15)(25:8)
  2. ZS CKU - II LO  0:2 (8:25)(8-25)
  3. III LO - ZS CKU  2:0 (25:4)(25:12)
  4. ZSB - II LO  1:2 (22:25)(25:21)(7:15)
  5. III LO - II LO  2:1 (25:21)(23:25)(15:5)
  6. ZSB - ZS CKU  2:0 (25:12)(25:13)

Awans do półfinału

  1. III LO
  2. II LO

 

Grupa B - sala I LO Konin

  1. ZS Kopernik - I LO  2:0 (25:13)(25:7)
  2. ZSTiH - ZSGE  0:2 (15:25)(13:25)
  3. ZS Kopernik - ZSTiH 2:0 (25:15)(25:11)
  4. I LO - ZSGE  0:2 (22:25)(20:25)
  5. ZS Kopernik - ZSGE  2:0 (25:15)(25:12)
  6. I LO - ZSTiH  1:2 (25:14)(16:25)(12:15)

Awans do półfinału

  1. ZS Kopernik
  2. ZSGE

 

  • Koszykówka chłopców - 3.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - II LO - awans do zawodów rejonowych

2m - ZSGE - awans do zawodów rejonowych

3m - ZS Kopernik

4m - I LO

5m-6m - III LO, ZSTiH

7m - ZS CKU

 

Finał

II LO - ZSGE  31:16

Mecz o III miejsce

ZS Kopernik - I LO  17:16

Półfinały

  1. II LO - ZS Kopernik  37:0
  2. ZSGE - I LO  19:13

Grupa A

  1. II LO - ZSTiH  46:6
  2. ZSTiH - I LO  4:46
  3. II LO - I LO  40:18

Grupa B

  1. ZSGE - ZS CKU  31:6
  2. III LO - ZS Kopernik  14:16
  3. ZSGE - III LO  20:8
  4. ZS CKU - ZS Kopernik  12:21
  5. ZSGE - ZS Kopernik  31:6
  6. ZS CKU - III LO  5:24

 

  • Koszykówka dziewcząt - 2.02.2016 r.

Klasyfikacja końcowa

1m - II LO - awans do zawodów rejonowych

2m - ZS CKU - awans do zawodów rejonowych

3m - ZSGE

4m - ZS Kopernik

5m-6m - I LO, III LO

7m-8m - ZSTiH, ZSB

 

Finał

II LO - ZS CKU  20:15

Mecz o III miejsce

ZS Kopernik - ZSGE  7:10

Półfinały

  1. II LO - ZS Kopernik  18:14
  2. ZS CKU - ZSGE  25:4

Grupa A

  1. II LO - I LO  48:16
  2. ZSB - ZSGE  4:20
  3. II LO - ZSB  44:12
  4. I LO - ZSGE  7:26
  5. II LO - ZSGE  38:14
  6. I LO - ZSB  16:12

Grupa B

  1. ZS Kopernik - III LO  21:12
  2. ZSTiH - ZS CKU  2:20
  3. ZS Kopernik - ZSTiH  19:4
  4. III LO - ZS CKU  7:30
  5. ZS Kopernik - ZS CKU  11:21
  6. III LO - ZSTiH  13:9

 

  • Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców - 15.01.2016 r.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

1m - ZS Kopernik - awans do zawodów strefowych

2m - ZSGE

3m - III LO

4m - ZSTiH

5m-8m - I LO, SOSW, ZSB, II LO

 

Klasyfikacja końcowa chłopców

1m - ZS Kopernik - awans do zawodów strefowych

2m - II LO

3m - ZSB

4m - I LO

5m-8m - ZSGE, ZSTiH, SOSW, III LO

 

  • Unihokej chłopców - 11.12.2015r.

Klasyfikacja końcowa

1m - I LO - awans do zawodów strefowych

2m - III LO - awans do zawodów strefowych

3m - ZSB

4m - ZS Kopernik

5m-6m - II LO, ZSGE

7m-8m - ZSTiH, ZS CKU

 

Finał

III LO - I LO  0:1

Mecz o III miejsce

ZS Kopernik - ZSB  1:4

Półfinały

  1. ZS Kopernik - III LO  1:5
  2. I LO - ZSB  4:2

Grupa A

  1. II LO - ZS CKU  2:0
  2. ZSB - ZS Kopernik  0:1
  3. II LO - ZSB  1:1
  4. ZS CKU - ZS Kopernik  2:2
  5. II LO - ZS Kopernik  0:2
  6. ZS CKU - ZSB  1:2

Grupa B

  1. ZSGE - ZSTiH  3:0
  2. I LO - III LO  1:0
  3. ZSGE - I LO 0:1
  4. ZSTiH - III LO  0:5
  5. ZSGE - III LO 1:2
  6. ZSTiH - I LO  0:2

 

  • Drużynowe szachy - 21.11.2015r.

Szczegółowa punktacja oraz wyniki na stronie - kliknij tutaj

Klasyfikacja końcowa

1m - II LO - awans do zawodów wojewódzkich

2m - III LO - awans do zawodów wojewódzkich

3m - ZS Kopernik

4m - ZSB

5m - I LO

6m - ZSGE

 

  • Unihokej dziewcząt - 20.11.2015r.

Awans do zawodów rejonowych: ZSGE, II LO

Finał

II LO - ZSGE  0:2

Mecz o III miejsce

ZSCKU - ZS Kopernik  0:0 k. 1:2

Półfinały

  1. ZSGE - ZS Kopernik  3:1
  2. II LO - ZSCKU  3:0

Grupa A

  1. ZSGE - III LO  6:1
  2. I LO - ZSCKU  0:1
  3. ZSGE - I LO  3:0
  4. III LO - ZSCKU  2:2
  5. ZSGE - ZSCKU  2:0
  6. III LO - I LO  1:2

Grupa B

  1. II LO - ZS Kopernik  2:0
  2. ZSB - ZSTiH  2:1
  3. II LO - ZSB  7:0
  4. ZS Kopernik - ZSTiH  0:0
  5. II LO - ZSTiH  2:0
  6. ZS Kopernik - ZSB  4:0

 

  • Halowa piłka nożna - 29.10.2015 r.

Awans do zawodów rejonowych: I LO, III LO

Finał

I LO - III LO  1:0

Mecz o III miejsce

ZS Kopernik - ZSB  1:1  dogr. (2:1)

Półfinały

  1. I LO - ZS Kopernik  1:1  k 3:0
  2. III LO - ZSB  2:1

Grupa A

  1. II LO - ZSGE  1:1
  2. ZSB - I LO  2:2
  3. II LO - ZSB  2:0
  4. ZSGE - I LO  2:1
  5. II LO - I LO  0:2
  6. ZSGE - ZSB  1:3

Grupa B

  1. III LO - ZS CKU  1:2
  2. ZS Kopernik - ZSTiH  2:0
  3. III LO - ZS Kopernik  3:0
  4. ZS CKU - ZSTiH  0:1
  5. III LO - ZSTiH  3:0
  6. ZS CKU - ZS Kopernik  0:2

 

  • Drużynowy tenis stołowy chłopców-21.10.2015r.

Klasyfikacja końcowa:

1m-ZS Kopernik

2m-ZSGE

3m-III LO

4m-ZSB

5m-8m-II LO, ZS CKU, I LO, ZSTiH

Awans do zawodów rejonowych: ZS Kopernik, ZSGE

 

  • Drużynowy tenis stołowy dziewcząt-20.10.2015r.

Klasyfikacja końcowa:

1m-III LO

2m-ZSGE

3m-ZS Kopernik

4m-I LO

5m-8m-ZSB, ZSTiH, ZSCKU, II LO

Awans do zawodów rejonowych: III LO, ZSGE

 

  • Drużynowe pływanie-15.10.2015r.

Klasyfikacja końcowa

1m-III LO czas 6:05,34

2m-II LO czas 6:05,43

3m-ZSGE czas 6:40,19

4m-ZS Kopernik czas 7:00,76

5m-I LO czas 7:58,36

6m-ZS CKU czas 8:21,76

Awans do zawodów wojewódzkich: III LO, II LO

 

  • Piłka ręczna dziewcząt-6.10.2015

Klasyfikacja końcowa

1m-III LO,2m-ZSGE,3m-ZS Kopernik,4m-ZS CKU,5m-II LO,6m-ZSB,7m-I LO

Awans do zawodów rejonowych: III LO

Finał

III LO-ZSGE 6:4

Mecz o III miejsce

ZS Kopernik-ZS CKU 4:3

Półfinał

  1. III LO-ZS Kopernik 5:3
  2. ZSGE-ZS CKU 8:1

Grupa A

  1. III LO-ZSB 5:1
  2. ZSB-ZS CKU 3:5
  3. III LO- ZS CKU 4:3

Grupa B

  1. ZSGE-II LO 8:0
  2. I LO-ZS Kopernik 1:6
  3. ZSGE-I LO 6:0
  4. II LO-ZS Kopernik 2:6
  5. ZSGE-ZS Kopernik 8:2
  6. II LO-I LO 7:3

 

  • Piłka ręczna chłopców-5.10.2015r

Klasyfikacja końcowa

1m- ZSGE,2m-II LO,3m-ZSB,4m-ZS Kopernik,5m-I LO,6m-III LO,7m-ZS CKU

Awans do zawodów rejonowych: ZSGE Konin

Finał

II LO-ZSGE 9:11

Mecz o III miejsce

ZSB-ZS Kopernik 7:4

Półfinał

  1. II LO-ZSB 14:4
  2. ZSGE-ZS Kopernik 9:6

Grupa A

  1. II LO-III LO 11:6
  2. ZS Kopernik-ZS CKU 9:3
  3. II LO-ZS Kopernik 14:6
  4. III LO-ZS CKU 14:7
  5. II LO-ZS CKU 16:3
  6. III LO-ZS Kopernik 5:7

Grupa B

  1. ZSGE-I LO 11:1
  2. I LO-ZSB 3:11
  3. ZSGE-ZSB 10:4

 

 

  • Sztafetowe Biegi Przełajowe-24.09.2015r.
  • Wyniki

 

 


 

  • Siatkowa Piłka Plażowa chł. - 20.05.2015 r.
    1m - III LO, 2m - ZSTiH, 3m - ZSB, 4m - ZS CKU, I LO, II LO, 7m - ZSGE, ZS Kopernik, SOSW 

    Wyniki spotkań
    Grupa Finałowa
    ZSTiH - ZSB  2:0 (15:12)(15:9)
    ZSB - III LO  0:2 (12:15)(8:15)
    ZSTiH - III LO  0:2 (5:15)(11:15)
    Grupa C
    ZSGE - ZSB 0:2 (10:15)(8:15)
    ZSB - I LO  2:1 (15:13)(7:15)(11:6)
    ZSGE - I LO 1:2 (15:12)(13:15)(8:11)
    Grupa B
    ZSTiH - ZS CKU  2:0 (15:11)(15:5)
    ZS CKU - SOSW  2:0 (15:9)(15:4)
    ZSTiH - SOSW  2:0 (15:5)(15:7)
    Grupa A
    III LO - ZS Kop.  2:0 (15:9)(15:6)
    ZS Kop. - II LO  1:2 (13:15)(15:8)(7:11)
    III LO - II LO  2:0 (15:4)(15:6)
  • Siatkowa Piłka Plażowa dz. - 19.05.2015 r.
    1m - III LO, 2m - ZSB, 3m - ZSTiH, 4m - ZSGE, ZS CKU, I LO, 7m - II LO, SOSW, ZS Kopernik

    Wyniki spotkań
    Grupa Finałowa
    ZSTiH - ZSB  1:2 (15:6)(13:15)(4:11)
    ZSB - III LO  0:2 (8:15)(10:15)
    ZSTiH - III LO  0:2 (6:15)(8:15)
    Grupa C
    ZS CKU - SOSW 2:0 (15:3)(15:0)
    SOSW - ZSTiH 0:2 (4:15)(1:15)
    ZS CKU - ZSTiH 0:2 (12:15)(12:15)
    Grupa B
    ZSGE - ZSB  1:2 (15:8)(14:16)(4:11)
    ZSB - ZS Kop.  2:1 (15:12)(9:15)(12:10)
    ZSGE - ZS Kop.  2:1 (15:12)(14:16)(11:4)
    Grupa A
    III LO - I LO  2:0 (15:10)(15:4)
    I LO - II LO  2:0 (15:2)(15:2)
    III LO - II LO  2:0 (15:5)(15:2)
  • Indywidualne Biegi Przełajowe - 15.04.2015 r.
    Punktacja drużynowa dziewcząt
    1m - ZSGE, 2m - III LO, 3m - I LO, 4m - ZSB, 5m - II LO, 6m - ZS Kopernik, 7m - ZS CKU

    Punktacja drużynowa chłopców
    1m - ZSB, 2m - III LO, 3m - II LO, 4m - ZSTiH, 5m - ZS Kopernik, 6m - ZS CKU, 7m - ZSGE, 8m - I LO

    Wyniki indywidualne
  • Piłka Nożna - 25.03.2015 r oraz 30.03.2015 r.
    1m - III LO, 2m - II LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - I LO, 5m - ZSB i ZSGE, 7m - ZS CKU i ZSTiH

    Wyniki spotkań
    Finał
    III LO - II LO  1:0
    o III miejsce
    ZS Kop. - I LO  5:3
    Półfinały
    ZS Kop. - II LO  1:2
    I LO - III LO  0:1
    Grupa B
    I LO - ZS CKU  3:0
    II LO - ZSB  2:2
    I LO - II LO  3:1
    ZS CKU - ZSB  0:2
    I LO - ZSB  1:0
    ZS CKU - II LO  0:4
    Grupa A
    ZS Kop. - ZSGE  3:1
    ZSTiH - III LO 0:1
    ZS Kop. - ZSTiH  4:0
    ZSGE - III LO  1:5
    ZS Kop. - III LO  3:0
    ZSGE - ZSTiH  5:0
  • Piłka siatkowa chłopców - 06.02.2015 r. oraz 05.02.2015 r.
    1m - III LO, 2m - I LO, 3m - II LO, 4m - ZS Kopernik, 5m - ZSB i ZSGE, 7m - ZS CKU i ZSTiH

    Wyniki spotkań:
    Finał
    III LO - I LO  2:1 (24:26)(27:25)(15:12)
    mecz o III miejsce
    II LO - ZS Kopernik  2:1 (25:20)(16:25)(15:9)
    półfinały
    III LO - II LO  2:0 (25:17)(25:18)
    I LO - ZS Kopernik  2:0 (25:13)(25:22)
    Grupa B
    ZSGE - II LO  1:2 (20:25)(25:20)(13:15)
    I LO - ZSTiH  2:0 (25:17)(25:15)
    ZSGE - I LO  0:2 (22:25)(12:25)
    II LO - ZSTiH  2:0 (25:19)(25:10)
    ZSGE - ZSTiH  0:2 (19:25)(22:25)
    II LO - I LO  0:2 (18:25)(19:25)
    Grupa A
    III LO - ZS Kop.  2:0 (25:11)(25:17)
    ZSB - ZS CKU  2:0 (25:22)(25:14)
    III LO - ZSB  2:0 (25:19)(25:16)
    ZS Kop - ZS CKU  2:0 (25:12)(25:9)
    III LO - ZS CKU 2:0 (25:16)(25:14)
    ZS Kop - ZSB 2:1 (19:25)(25:22)(15:12)
  • Piłka siatkowa dziewcząt - 05.02.2015 r. oraz 04.03.2015 r.
    1m - III LO, 2m - ZS Kopernik, 3m - ZSGE, 4m - I LO, 5m - ZS CKU i II LO, 7m - ZSTiH i ZSB

    Wyniki spotkań
    Finał
    III LO - ZS Kopernik  2:0 (25:11)(26:24)
    mecz o III miejsce
    I LO - ZSGE  1:2 (25:22)(26:28)(12:15)
    półfinały
    ZSGE - ZS Kopernik  0:2 (13:25)(12:25)
    III LO - I LO  2:0 (25:18)(25:14)
    Grupa B
    III LO - II LO  2:0 (25:9)(25:16)
    ZSB - ZS Kop.  0:2 (15:25)(9:25)
    III LO - ZSB  2:0 (25:12)(25:16)
    II LO - ZS Kop. 0:2 (21:25)(19:25)
    III LO - ZS Kop.  2:0 (25:13)(25:21)
    II LO - ZSB  2:0 (25:11)(25:23)
    Grupa A
    ZSGE - I LO  2:0 (25:11)(25:14)
    ZS CKU - ZSTiH  2:0 (25:21)(25:21)
    ZSGE - ZS CKU  2:0 (25:10)(25:16)
    I LO - ZSTiH  2:0 (25:11)(25:11)
    ZSGE - ZSTiH  2:0 (25:7)(25:11)
    I LO - ZS CKU  2:1 (25:18)(18:25)(15:13)
  • Drużynowy Badminton chłopców - 23.01.2015 r.
    1m - ZS Kopernik, 2m - II LO, 3m - III LO, 4m - ZSGE, 5m - I LO, ZSTiH, ZS CKU, SOSW, 9m - ZSB
  • Drużynowy Badminton dziewcząt - 23.01.2015 r.
    1m - ZS Kopernik, 2m - II LO, 3m - ZSGE, 4m - III LO, 5m - I LO, ZSTiH, ZS CKU, ZSB, 9m - SOSW
  • Koszykówka chłopców - 14.01.2015 r.
    1m - II LO, 2m - ZSGE, 3m - I LO, 4m - ZSB, 5m - III LO i ZS Kopernik

    Wyniki spotkań
    Finał
    II LO - ZSGE  34:22
    o III miejsce
    I LO - ZSB  33:27
    Półfinały
    II LO - I LO  37:15
    ZSGE - ZSB  32:12

    Grupa B
    ZSGE - I LO  21:12
    I LO - III LO  34:18
    ZSGE - III LO  28:17
    Grupa A
    II LO - ZSB  68:22
    ZSB - ZS Kop.  34:23
    II LO - ZS Kop.  62:10
  • Koszykówka dziewcząt - 09.01.2015 r.
    1m - II LO, 2m - ZS Kopernik, 3m - III LO, 4m - ZSGE, 5m - I LO i ZSTiH, 7m - ZSB

    Wyniki spotkań
    Finał

    II LO - ZS Kop. 23:7
    o III miejsce
    III LO - ZSGE  20:14
    półfinały
    II LO - III LO  25:5
    ZS Kop. - ZSGE  16:6

    Grupa B
    ZS Kop. - ZSTiH  29:0
    ZSTiH - III LO  4:22
    ZS Kop. - III LO  13:2
    Grupa A
    II LO - ZSGE  33:12
    ZSB - I LO  9:14
    II LO - ZSB  45:0
    ZSGE - I LO  17:16
    II LO - I LO   44:8
    ZSGE - ZSB  18:11
  • Unihokej chłopców - 19.12.2014 r.
    1m - II LO, 2m - ZSGE, 3m - ZSB, 4m - III LO, 5m - ZS Kopernik i I LO, 7m - ZSTiH

    Wyniki spotkań:
    Finał

    ZSGE - II LO  0:2
    o III miejsce
    ZSB - III LO  2:1
    półfinały
    ZSB - ZSGE  1:1 (0:1 karne)
    III LO - II LO  0:0 (5:6 karne)
    Grupa B
    III LO - ZS Kop.  2:0
    III LO - ZSGE  1:0
    ZS Kop. - ZSGE  0:0
    Grupa A
    I LO - II LO  1:1
    ZSB - ZSTiH  3:0
    I LO - ZSB  1:3
    II LO - ZSTiH  5:0
    I LO - ZSTiH  4:0
    II LO - ZSB  1:2
  • Unihokej dziewcząt - 12.12.2014 r.
    1m - ZSGE, 2m - II LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - III LO, 5m - ZSB i ZS CKU, 7m - I LO i ZSTiH

    Wyniki spotkań:
    Finał
    ZSGE - II LO  3:1
    o III miejsce
    ZS Kopernik - III LO 4:0
    Półfinały
    II LO - ZS Kopernik  1:0
    ZSGE - III LO  4:0

    Grupa B
    I LO - ZSGE  0:4
    ZS Kop - ZSB  1:2
    I LO - ZS Kop  1:3
    ZSGE - ZSB  2:0
    I LO - ZSB 3:2
    ZSGE - ZS Kop  6:0
    Grupa A
    III LO - ZS CKU  2:1
    II LO - ZSTiH  3:0
    III LO - II LO  1:5
    ZS CKU - ZSTiH 1:0
    III LO - ZSTiH  2:0
    ZS CKU - II LO  2:2
  • Drużynowe Szachy - 04.11.2014 r.
    1m - III LO, 2m - II LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - ZSB, 5m - I LO, 6m - ZSGE
  • Halowa Piłka Nożna - 28.10.2014 r.
    1m - II LO, 2m - III LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - I LO, 5m - ZSB i ZS CKU, 7m - ZSGE i ZSTiH

    Wyniki spotkań:
    Finał
    II LO - III LO  1:0
    o III miejsce
    ZS Kop. - I LO 4:3
    półfinały
    ZS Kop. - II LO  0:1
    I LO - III LO  0:1
    Grupa B
    I LO - ZSB  2:0
    ZSGE - II LO  0:3
    I LO - ZSGE  7:0
    ZSB - II LO  2:3
    I LO - II LO  2:0
    ZSB - ZSGE  6:1
    Grupa A
    III LO - ZS Kop.  1:1
    ZS CKU - ZSTiH  3:0
    III LO - ZS CKU  4:0
    ZS Kop. - ZSTiH  4:0
    III LO - ZSTiH  6:1
    ZS Kop. - ZS CKU 7:0
  • Piłka Ręczna chłopców - 23.10.2014 r.
    1m - II LO, 2m - ZSGE, 3m - III LO, 4m - ZS Kopernik, 5m - I LO i ZSB, 7m - ZSTiH i ZS CKU

    Wyniki spotkań:
    Finał

    II LO - ZSGE  7:5
    o III miejsce
    III LO - ZS Kop.  8:7
    półfinały
    ZSGE - III LO  8:4
    II LO - ZS Kop. 10:5
    Grupa B
    II LO - ZSTiH 11:4
    III LO - ZSB  9:5
    II LO - III LO  6:6
    ZSTiH - ZSB  4:4
    II LO - ZSB  10:4
    ZSTiH - III LO  4:10
    Grupa A
    ZSGE - ZS Kop.  8:2
    I LO - ZS CKU  5:4
    ZSGE - I LO  7:7
    ZS Kop. - ZS CKU  7:6
    ZSGE - ZS CKU  9:2
    ZS Kop. - I LO  3:2

 

  • Drużynowe pływanie - 21.10.2014 r.
    1m - III LO  czas  5:42,24
    2m - II LO   czas  5:57,40
    3m - ZSGE   czas  6:40,14
    4m - I LO     czas  6:53,12
    5m - ZS Kop. czas  7:18,18
    6m - ZS CKU  czas  7:53,83
  • Piłka Ręczna dziewcząt - 20.10.2014 r.
    1m - III LO, 2m - ZSGE, 3m - ZS Kopernik, 4m - II LO, 5m - ZSB, ZS CKU, 7m - I LO, ZSTiH

    Wyniki spotkań:
    Finał
    III LO - ZSGE  6:3
    o III miejsce
    ZS Kop. - II LO  6:1
    Półfinały
    ZSGE - ZS Kop.  3:3 (2:1 karne)
    III LO - II LO  6:1
    Grupa B
    III LO - ZSB  11:1
    I LO - ZS Kop.  2:4
    III LO - I LO  7:0
    ZSB - ZS Kop.  2:9
    III LO - ZS Kop.  3:2
    ZSB - I LO  2:1
    Grupa A
    ZSGE - ZS CKU  3:3
    II LO - ZSTiH  5:2
    ZSGE - II LO  5:2
    ZS CKU - ZSTiH  5:4
    ZSGE - ZSTiH  3:0
    ZS CKU - II LO  2:3
  • Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt - 16.10.2014 r.
    1m - III LO, 2m - ZS Kopernik, 3m - ZSGE, 4m - II LO, 5m - I LO, ZSB, ZS CKU, ZSTiH
  • Drużynowy Tenis Stołowy chłopców - 09.10.2014 r.
    1m - ZSGE, 2m - ZS Kopernik, 3m - III LO, 4m - ZSB, 5m - I LO, II LO, ZS CKU, ZSTiH
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe - 30.09.2014 r.
    Kolejność końcowa dziewcząt:
    1m - ZSGE, 2m - III LO, 3m - II LO, 4m - I LO, 5m - ZS Kopernik, 6m - ZSB

    Kolejność końcowa chłopców:
    1m - ZSB, 2m - III LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - I LO, 5m - II LO, 6m - ZSGE
  • Lekka Atletyka - 26.09.204 r. - zawody miejskie i rejonowe
    Punktacja drużynowa dziewcząt:
    1m - III LO, 2m - ZSGE, 3m - II LO, 4m - ZSB, 5m - ZS Kopernik, 6m - I LO, 7m - ZS CKU, 8m - ZSTiH

    Punktacja drużynowa chłopców:
    1m - ZSB, 2m - III LO, 3m - ZS Kopernik, 4m - II LO, 5m - I LO, 6m - ZSGE, 7m - ZS CKU, 8m - ZSTiH

    Wyniki zawodów miejskich

    Wyniki zawodów rejonowych
Wyniki archiwalne