Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A
Aktualności

Przerwa technologiczna na basenach

Publikacja: 10 czerwiec 2019     Aktualizacja: 14 czerwiec 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie informuje, że od 29 czerwca  do 30 lipca w obiekcie Basenu Sportowego Krytego  przy ulicy Szymanowskiego nastąpi pierwsza z przerw technologicznych. W tym okresie  - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 17.30 – czynny będzie Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO przy ul. Aleje 1 Maja.

Planowana przerwa odbywa się na obu naszych pływalniach raz w roku, w różnych terminach. Wyłączenie basenów i przeprowadzenie ich konserwacji nie jest możliwe w normalnym trybie pracy obiektów, podczas świadczenia codziennych usług dla mieszkańców Konina.

Prace związane z planowaną przerwą rozpocznie spuszczenie wody ze wszystkich niecek. Pozwali to na skontrolowanie stanu płytek, wyczyszczenie fug i dysz oraz wszelkich elementów wyposażenia pływalni. Konserwacja i przeglądy odbywały się będą również poniżej niecek basenowych, tam gdzie zachodzi proces uzdatniania wody basenowej i gdzie znajdują się zbiorniki wyrównawcze, filtry oraz instalacje dozowania środków chemicznych. Przeglądowi technicznemu jak co roku poddana zostanie również zjeżdżalnia na pływalni RONDO.

Po wznowieniu pracy Basenu Sportowego Krytego w sierpniu planowana jest przerwa technologiczna w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym RONDO.

Godziny pracy basenów w zakładkach:

RONDO: https://mosirkonin.pl/obiekty/obiekt-rekreacyjno-sportowy-rondo

SZYMANOWSKIEGO: https://mosirkonin.pl/obiekty/basen-kryty-szymanowskiego

strony internetowe | lexurio.pl