Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Na "Przystani Gosławice" działo się bardzo wiele!

Publikacja: 19 lipiec 2021

Aktywny weekend w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym "Przystań Gosławice"

 

 

Ostatni weekend w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym "Przystań Gosławice" był niezwykle aktywny. Na plaży gromadziło się wiele plażowiczów, na wodzie pływały rowerki, żaglówki, kajaki... Słychać też było motorówki, skutery wodne. Nad bezpieczeństwem wczasowiczów czuwali nasi wykwalifikowani ratownicy WOPR.

 Ludzie zgromadzeni na naszym obiekcie mają do dyspozycji budki z fast foodami, lody, gofry czy domowe obiady, które są nowością na Ośrodku.

Nie zabrakło również sportowych emocji :)

Otwarty turniej Badmintona


 W sobotę, tj. 17 lipca odbył się pierwszy w tym roku otwarty turniej Badmintona zgłosiło się 5 osób. Wszystko przebiegło w zdrowej, sportowej atmosferze. Zawodnicy rywalizowali na piaszczystym boisku z uśmiechem, radością i co najważniejsze dbając o zasady fair-play :)

Otwarty turniej Siatkówki Plażowej

 W niedzielę - 18 lipca br. na boisku spotkali się siatkarze. Początkowo planowany był tam turniej MISKTÓW, czyli parę (kobieta, mężczyzna). Z różnych powodów jednak, organizatorzy zmienili plany i dopuścili pary o jednej płci :) W turnieju udział wzięły 4 zespoły, które zagrały systemem "każdy z każdym".

Na boisku kipiło od motywacji, zaangażowania i sportowej rywalizacji, co przełożyło się na poziom rozgrywanych meczów. Na koniec wszyscy uczestnicy, zadowoleni ze swoich występów chętnie i z radością odebrali nagrody.
projekt: laskovski.pl