Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

54 Gala MMA BRAVE CF w Koninie

Publikacja: 21 wrzesień 2021
W Koninie po raz pierwszy w Polsce odbędzie się gala organizowana przez Brave Combat Federation. Na widzów czeka dziewięć pojedynków, w tym trzy z udziałem polskich zawodników.

Impreza odbędzie się 25 września 2021 r. w Hali "RONDO" MOSiR, a transmisję oglądać będzie można na kanałach Telewizji Polsat:
- SUPER POLSAT
- POLSAT SPORT FIGHT.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie o Mistrzostwo Świata Wagi Lekkiej. Naprzeciw siebie staną Amin Ayoub i Ahmedem Amirem. Amin chce zostać pierwszym w historii posiadaczem tytułu z wagą 155 funtów, który będzie bronił złotego pasa. Na jego drodze stanie arcytrudny rywal i weteran BRAVE CF Ahmed „Rzeźnik” Amir.

Światowy fenomen i jedna z największych gwiazd europejskiego MMA, Muhammad Mokaev zmierzy się z największym przeciwnikiem w swojej młodej karierze zawodowej. Były amatorski fighter, numer jeden na świecie, zmierzy się z Blaine O'Driscoll w walce o tytuł w wadze 59 kg.

Podczas nocnej Gali BRAVE CF 54 w Koninie pojawią się sportowcy z całego świata m. in. Francji, Rosji, Anglii, Irlandii, Polski, Mołdawii, Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Finlandii, Włoch, Szwecji i Ukrainy.

BILETY do kupienia:  https://www.eventim.pl/artist/bravecfmma/

Organizator: Brave Combat Federation
Współorganizatorzy: GalAna Group, Miasto Konin
Partner: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
projekt: laskovski.pl