Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Podsumowanie - Licealiada

Publikacja: 10 styczeń 2022     Aktualizacja: 01 luty 2022

Podsumowanie - Licealiada

PUNKTACJA (stan na 1.02.2022 r.)

1. II Liceum Ogólnokształcące - 658,0 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 641,0 pkt

3. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 560,0 pkt

4. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 519,5 pkt

5. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 363,0 pkt

6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego = 257,0 pkt

7. I Liceum Ogólnokształcące - 192,5 pkt

8. Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego - 177,0 pkt

9. Zespół Szkół Technicznych - 75,0 pkt

10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - 70,5 pkt

 

23.09.2021 r. - Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. II Liceum Ogólnokształcące - 41 pkt

4. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 38 pkt

 

Chłopcy:

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 45 pkt

3. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 41 pkt

4. III Liceum Ogólnokształcące - 38 pkt

5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego

 

 

8.10.2021 r. - Unihokej dziewcząt

1. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. I Liceum Ogólnokształcące - 41 pkt

4. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 38 pkt

5-6. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, II Liceum Ogólnokształcące - 35,5 pkt

 

 

12.10.2021 r. - Drużynowe Pływanie dziewcząt i chłopców

 

Dziewczęta:

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - 41 pkt

4. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 38 pkt

 

Chłopcy:

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

 

 

22.10.2021 r. - Unihokej chłopców

1. III Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 45 pkt

3. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 41 pkt

4. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 38 pkt

5-6. Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego, II Liceum Ogólnokształcące - 35,5 pkt

7. Zespół Szkół Technicznych

 

 

26.10.2021 r. - Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt

1. III Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. I Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 41 pkt

4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - 38 pkt

5. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 36 pkt

6. II Liceum Ogólnokształcące - 35 pkt

7. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 34 pkt

 

 

27.10.2021 r. - Drużynowy Tenis Stołowy chłopców

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 45 pkt

3. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 41 pkt

4. I Liceum Ogólnokształcące - 38 pkt

5. III Liceum Ogólnokształcące - 36 pkt

6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - 35 pkt

7. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Ustawicznego - 34 pkt

 

 

29.10.2021 r. - Drużynowy Badminton dziewcząt i chłopców

 

Dziewczęta:

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 45 pkt

3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 41 pkt

4. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 38 pkt

5-7. I Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - 35 pkt

 

Chłopcy:

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 45 pkt

3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 41 pkt

4. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 38 pkt

5-6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, III Liceum Ogólnokształcące - 35,5 pkt

 

 

4.11.2021 r. - Piłka Ręczna dziewcząt

1. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 50 pkt

2. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 45 pkt

3. III Liceum Ogólnokształcące - 41 pkt

4. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 38 pkt

5-6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego, II Liceum Ogólnokształcące - 35,5 pkt

 

 

5.11.2021 r. - Piłka Ręczna chłopców

1. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 50 pkt

2. II Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 41 pkt

4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - 38 pkt

5-6. Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego, III Liceum Ogólnokształcące - 35,5 pkt

7. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 34 pkt

 

 

20.11.2022 r. - Drużynowe Szachy dziewcząt i chłopców

1. III Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. II Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 41 pkt

4. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 38 pkt

 

 

26.11.2022 r. - Futsal

1. Zespół Szkół im. M. Kopernika - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 41 pkt

4. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych - 38 pkt

5-6. Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego - 35,5 pkt

7-8. I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego - 33,5 pkt

 

 

12.01.2022 r. - Siatkówka chłopców

1. II Liceum Ogólnokształcące - 50 pkt

2. III Liceum Ogólnokształcące - 45 pkt

3. Zespół Szkół Technicznych - 41 pkt

4. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego - 38 pkt

projekt: laskovski.pl