Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Podsumowanie ferii zimowych z MOSiR-em.

Publikacja: 31 styczeń 2022

Podsumowanie ferii zimowych z MOSiR-em.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumowuje zimowe ferie na sportowo. W ciagu dwóch tygodni ferii udało nam sie zorganizować kilka turniejów, niestety nie wszystkie z zaplanowanych oraz feryjny kurs nauki pływania na basenie przy
ul. Szymanowskiego 5a w Koninie.

Zorganizowany Feryjny Kurs nauki pływania przyciągnął na basen kilkunastu chętnych, którzy podzieleni zostali na trzy grupy ćwiczebne. Zajęcia odbywały sie codziennie w godzinach 10:00-12:00.

Ponadto codziennie w godzinach 9:00-12:00 odbywały się zajęcia otwarte na kregielni oraz salce bilardowej w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowy RONDO. W pierwszym tygodniu udało nam się zorganizować turniej Bowling Cup dla dzieci z rocznika 2009-2011.

W Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Popiełuszki odbył się coroczny cykl turniejów - FERIADA 2022, ale tylko
w starszej kategorii wiekowej. Natomiast w młodszych rocznikach dzieci jedynie mogły skorzystać z zajęć otwartych, pod okiem pracowników MOSiR. 

W drugim tygodniu odbył się również turniej piłki siatkowej dziewcząt z rocznika 2001-2007 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie oraz turniej piłki siatkowej chłopców w kategorii wiekowej 2002-2006, który został przeprowadzony w Zespole Szkół Technicznych
w Koninie.

projekt: laskovski.pl