Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Zawody "ABC nauki pływania" - podsumowanie

Publikacja: 30 maj 2022     Aktualizacja: 31 maj 2022

Najmłodsi koninianie, którzy biorą udział w programie ABC pływania rywalizowali w minioną niedzielę na basenie przy ul. Szymanowskiego. W tym roku zawody pływackie były rekordowe pod względem frekwencji uczestników (łącznie wystartowało blisko 150 osób), ale i kibiców, którzy w 100% wypełnili miejsca na trybunach.

Dzięki naszym wspaniałym partnerom i sponsorom:

- Miasto Konin,

- Hydrostal Konin,

- Agencja Ochrony Magnum,

- Piotr Bajerski,

- Pizzeria K-2,

- Pizzeria Gruby Benek,

- Pizzeria Bravo,

- Pizzeria Da Grasso,

- Restauracja McDonald's,

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przekazał zwycięzcom atrakcyjne nagrody i upominki.

 

Oficjalne wyniki zawodów:

25m stylem dowolnym Przedszkolaków

1.Panfil Robert                                    0:27,66

2.Wróbel Alicja                                    0:30,40

3.Kucharczyk Barbara                        0:33,69

 

25m st.grzbietowym dziewcząt klas. I

1.Czechowska Pola                            0:30,74

2.Płaczek Zuzanna                             0:31,59

3.Kończak Pola                                   0;33,31

 

25m st. grzbietowym chłopców klas I

1.Śramski Igor                                      0:26,63

2.Glanc Nathan                                    0:27,25

3.Jastrzębski Filip                                 0:27,74

 

25m st dowolnym dziewcząt klas II

1.Proćko Aleksandra                            0:18,70

2.Baranowska Maria                            0:19,28

3.Chmielewska Julia                             0:22,60

           

25m st dowolnym dziewcząt klas III

1.Nowak Pola                                       0:18,26

2.Panfil Izabela                                    0:18,97

3.Maciejewska Julia                             0:24,94

 

25m st dowolnym chłopców klas II

1.Przybylski Piotr                                 0:19,76

2.Kozak Wojciech                                0:26,31

3.Kuźnik Paweł                                    0:27,08

 

25m st dowolnym chłopców klas III

1.Okupniarek Oliwier                          0:19,69

2.Grobelny Mikołaj                              0:20,38

3.Zimnicki Ryszard                              0:26,65

 

Na pełną relację fotograficzną z zawodów zapraszamy na nasz profil facebookowy (Sprawdź wydarzenie na FB).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

projekt: laskovski.pl