Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Podczas ferii zimowych bilet za 5 zł dla dzieci i młodzieży na basenie "Rondo"

Publikacja: 11 styczeń 2023     Aktualizacja: 27 styczeń 2023

Za piątkę na Basen

Jedyne 5 zł zapłacą dzieci i młodzież za godzinne wejście na Basen RONDO w Koninie. W cenie biletu w drugim tygodniu zimowego wypoczynku będzie można też korzystać z wodnego toru przeszkód. Ale to nie koniec atrakcji przygotowanych przez miejską jednostkę.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował zimową ofertę niemal na każdy dzień ferii.

- Większość ofert naszej jednostki będzie bezpłatna. Zapraszamy do udziału w turniejach piłki nożnej, koszykówki 3x3, siatkówki i halowej piłki nożnej. Proponujemy w atrakcyjnej cenie kurs pływania dla dzieci. Nasza oferta i regulaminy tych zmagań dostępne są już na naszej stronie internetowej www.mosirkonin.pl – mówi Ewa Kulczyńska dyrektor MOSIR w Koninie.

Warto też zwrócić uwagę na inne propozycje przygotowywane przez konińskie kluby, które także korzystać będą z obiektów miasta w tym czasie.

Za 5 złotych dzieci i młodzież do 18 roku życia będzie mogła korzystać z basenu „Rondo” w Koninie. - Za piątaka można spędzić u nas 65 min, a dodatkowo w drugim tygodniu ferii korzystać z Wodnego toru przeszkód, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych miłośników wodnych zabaw – wyjaśnia Janusz Lipiński kierownik obiektów kubaturowych w konińskim MOSIR.

Pracownicy MOSIR będą też pracować poza własnymi obiektami, ponieważ ze specjalnym programem pojawiać się też na konińskim lodowisku, warto zatem dokładnie śledzić Facebooka miejskiej jednostki i wcześniej zaplanować sobie spędzanie wolnego czas przez najbliższe dwa tygodnie.

Ostatnie artykuły:

W dniu 8 czerwca br. basen RONDO czynny w godz. 11.00 – 18.30

W dniu 8 czerwca br. basen RONDO czynny w godz. 11.00 – 18.30

8 czerwca br. /czwartek/ Boże Ciało obiekt czynny w godz. 11.00 – 18.30

W dniach 8 - 11 czerwca br. basen kryty na ul. Szymanowskiego będzie nieczynny

W dniach 8 - 11 czerwca br. basen kryty na ul. Szymanowskiego będzie nieczynny

W dniach od 8 do 11 czerwca br. basen kryty będzie nieczynny