Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Spotkanie szkolnych koordynatorów sportu

Publikacja: 16 luty 2023
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przeprowadził dzisiaj spotkanie, podsumowujące organizację miejskiej rywalizacji sportowej dzieci
i młodzieży w roku szkolnym 2022/2023. W zebraniu uczestniczyło 18 koordynatorów sportu ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Obecnych gości powitała Dyrektor MOSiR Konin p. Ewa Kulczyńska, a efekty pracy w bieżącym roku szkolnym przedstawili pracownicy Działu Sportu Szkolnego. 

Na spotkaniu omówiono dotychczas przeprowadzone zawody sportowe m. in. zaprezentowano frekwencję szkół i uczestników oraz aktualną punktację "Najbardziej usportowionej szkoły miasta Konina" w trzech kategoriach wiekowych t. j. Igrzysk Dzieci (roczniki 2010 i mł.), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2008 - 2009), Licealiady (2003 i mł.). Kolejną ważną cześcią zebrania było przedstawienie nowego sposobu informowania szkół o zawodach szkolnych. Całe wydarzenie zakończyło się konstruktywną dyskusją i wnioskami, które na pewno polepszą współpracę ze środowiskiem szkolnym jak i wpłyną na jakość organizowanych przez nas przyszłych imprez sportowych.

Poniżej prezentujemy aktualną punktację miejską:

Ostatnie artykuły:

W dniu 8 czerwca br. basen RONDO czynny w godz. 11.00 – 18.30

W dniu 8 czerwca br. basen RONDO czynny w godz. 11.00 – 18.30

8 czerwca br. /czwartek/ Boże Ciało obiekt czynny w godz. 11.00 – 18.30

W dniach 8 - 11 czerwca br. basen kryty na ul. Szymanowskiego będzie nieczynny

W dniach 8 - 11 czerwca br. basen kryty na ul. Szymanowskiego będzie nieczynny

W dniach od 8 do 11 czerwca br. basen kryty będzie nieczynny