Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

III Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta M. Konina - zapisy od 1 sierpnia

Publikacja: 11 lipiec 2023     Aktualizacja: 18 sierpień 2023
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, serdecznie zaprasza na trzecie, a zarazem ostatnie zawody w ramach tegorocznego, letniego cyklu Turniejów Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina, które odbędą się 19 sierpnia o godz. 9:00. Turniej dla par mieszanych zostanie rozegrany w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań Gosławice”, ul. Rybacka 7.

Zgłoszenia 1 – 17 sierpnia 2023 r. LISTA STARTOWA - KILKNIJ

Drużynę zgłaszamy wypełniając formularz online (zapisy zamknięte) oraz dostarczając do Organizatora w dniu turnieju, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania poniżej). W turnieju udział mogą wziąć zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby niepełnoletnie dodatkowo muszą przedstawić Organizatorowi pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w turnieju (plik do pobrania poniżej).

Kontakt do Organizatora: sportszkolny@mosirkonin.pl

#Włącz_się_w_SPORT i wygraj słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earbuds, piłki do siatkówki, gadżety miejskie i partnerów cyklu.
Dokumenty do pobrania:
*Informacje o przetwarzaniu danych osobowych uczestników Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina 19.08.2023: