Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Mistrzostwa Miasta Konina szkół podstawowych w piłce ręcznej

Publikacja: 17 styczeń 2024
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie w pierwszej połowie stycznia br. w Hali MOSIR RONDO, przeprowadził Mistrzostwa Miasta Konina szkół podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców: w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i mł.) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010). W rywalizacji wzięło udział łącznie 56 zawodniczek i 127 zawodników. Poniżej prezentujemy wyniki oraz klasyfikacje końcowe z zawodów.

Igrzyska Dzieci, dziewczęta - 9.01.2024 r. Sędziowie: Kamil Jakubowski, Kamil Cichos

Wyniki (system kołowy):

SP 3 – SP 7 19:3
SP 7 – SP 9 3:6
SP 3 – SP 9 18:3

1. SP 3 6 pkt. (37:6)
2. SP 9 3 pkt. (9:21)
3. SP 7 0 pkt. (6:25)

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie – awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie – awans do zawodów rejonowych
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie

Igrzyska Dzieci, chłopcy - 10.01.2024 r. Sędziowie: Kamil Jakubowski, Kamil Cichos

Wyniki (system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I - IV):

Grupa A
SP 3 – SP 7  9:2
SP 1 – SP 9  1:6
SP 3 – SP 1  10:0
SP 7 – SP 9  1:5
SP 3 – SP 9  11:3
SP 7 – SP 1  1:2

1. SP 3  9 pkt. (30:5)
2. SP 9  6 pkt. (14:13)
3. SP 1  3 pkt. (3:17)
4. SP 7  0 pkt. (4:16)

Grupa B
SP 4 – SP TS  6:5
SP TS – SP 12  7:3
SP 4 – SP 12  7:1

1. SP 4  6 pkt. (13:6)
2. SP TS  3 pkt. (12:9)
3. SP 12  0 pkt. (4:9)

PÓŁFINAŁY

(1A – 2B) SP 3 – SP TS  9:2
(1B – 2A) SP 4 – SP 9  2:2 (rzuty karne 1:0)

MECZ O III MIEJSCE

SP TS – SP 9  6:4

FINAŁ

SP 3 – SP 4  8:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie – awans do zawodów rejonowych.
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Koninie – awans do zawodów rejonowych
3. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
5/6. Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie
7. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej, dziewczęta - 16.01.2024 r. Sędziowie: Kamil Jakubowski, Kamil Cichos

Wynik:

SP 3 – SP 9  22:3


Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie - awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej, chłopcy - 17.01.2024 r. Sędziowie: Kamil Jakubowski, Kamil Cichos

Wyniki (system kołowy):

SP 4 – SP 1  8:0
SP 3 – SP 9  13:9
SP 15 – SP 4  0:4
SP 1 – SP 3  2:13
SP 9 – SP 15  7:4
SP 4 – SP 3  2:9
SP 1 – SP 9  5:9
SP 15 – SP 3  5:9
SP 4 – SP 9  2:6
SP 1 – SP 15  3:9

1. SP 3  12 pkt. (44:18)
2. SP 9  9 pkt. (31:24)
3. SP 4  6 pkt. (16:15)
4. SP 15  3 pkt. (18:23)
5. SP 1  0 pkt. (10:39)

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie – awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie
5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

Ostatnie artykuły:

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

15 czerwca br. /sobota/ obiekt czynny w godz. 11.00 – 18.30dn. 15.06.2024 26. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Przerwa w dostawie ciepła

Przerwa w dostawie ciepła

W dniu 20-06-2024 r. od godziny 08:00 do godziny 14:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej. Przerwa spowodowana jest koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci ciepłowniczej. Przepraszamy za utrudnieniaDokładna lista obiektów zawarta w artykule.