Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

ZAPISY CZAS START! 26. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa w Koninie

Publikacja: 01 luty 2024     Aktualizacja: 22 maj 2024

Z ogromną radością informujemy, iż rozpoczynamy zapisy na 26. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa w Koninie, który odbędzie się równolegle
z 7. Marszem z kijkami ulicami przepięknej, konińskiej starówki podczas ciepłego, letniego wieczoru 15 czerwca 2024 roku o godz. 20:00.

Biegacze będą mogli sprawdzić swoją sportową formę na atestowanej przez PZLA trasie 10 km, a miłośnicy nordic walking powalczą na dystansie około 5 km.

Bieg główny wyruszy sprzed konińskiego Ratusza, natomiast marsz z kijkami z Placu Wolności. Bieg oraz marsz zakończą się metą na Placu Wolności. Dekoracja najlepszych uczestników biegu i NW odbędzie się na Bulwarach Nadwarciańskich, gdzie zlokalizowane będzie "miasteczko biegowe". Biuro zawodów czynne będzie od godz. 17:00 do końca imprezy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie.

Trasa biegu będzie wiodła tradycyjnie ul. 3 - go Maja w kierunku południowym do Ronda Ducha Świętego, następnie po krótkich odcinkach
ul. Dąbrowskiego oraz ul. Kościuszki prowadzić będzie przez Park im. Fryderyka Chopina, aż do ul. Nadrzecznej. Kolejnym etapem trasy będzie odcinek Mostu Uni Europejskiej i Trasy Warszawskiej. Końcowy odcinek przebiegać będzie przez ul. Kolską, a sam finisz ponownie przez ul. 3 - go Maja jednakże w kierunku północnym.

Trasa marszu z kijkami będzie odbywać się tak samo, jak w ubiegłorocznej edycji: ul. 3 - go Maja w kierunku północnym, Mostem Toruńskim, Trasą Warszawską, następnie ul. Kolską, ul. Dąbrowskiego, ul. M. Kopernika, ul. Szarych Szeregów i finiszem do mety na Placu Wolności ponownie przez
ul. 3 - go Maja.

MOSiR Konin zaprasza do wzięcia udziału w 26. Ogólnopolskim Biegu Milowego Słupa oraz 7. Marszu z kijkami w Koninie, wszystkich biegaczy oraz kijkarzy, którzy ukończyli 16 lat. Juniorzy do lat 19 oraz seniorzy mogą wziąć udział w imprezie za symboliczną opłatę startową, która wynosić będzie 10 zł. Opłata startowa dla reszty uczestników do 31 marca 2024 r. wynosić będzie 50 zł, a do 2 czerwca 100 zł. Limit startujących Organizator ustala na 600 osób.

Na bieg lub marsz z kijkami możesz zapisać się do 2 czerwca. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! KLIKNIJ - ZAPISY DOSTARTU NA 26. OGÓLNOPOLSKI BIEG MILOWEGO SŁUPA I 7. MARSZ NW W KONINIE

ZAPOZNAJ SIĘ:
(Kliknij aby powiększyć)

Ostatnie artykuły:

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

15 czerwca br. /sobota/ obiekt czynny w godz. 11.00 – 18.30dn. 15.06.2024 26. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Przerwa w dostawie ciepła

Przerwa w dostawie ciepła

W dniu 20-06-2024 r. od godziny 08:00 do godziny 14:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej. Przerwa spowodowana jest koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci ciepłowniczej. Przepraszamy za utrudnieniaDokładna lista obiektów zawarta w artykule.