Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Mistrzostwa Miasta Konina w piłce siatkowej

Publikacja: 12 marzec 2024
W ramach XXV. Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przeprowadził mistrzostwa miasta
w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Od stycznia do marca 2024 r. w Sali Widowiskowo - Sportowej MOSiR przy ul. Dworcowej oraz w Hali
Widowiskowo - Sportowej MOSiR przy ul. Popiełuszki w Koninie, odbywały się turnieje w kategoriach: Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i mł.), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2010 - 2009) oraz Licealiady (rocznik 2004 i mł.), w których łącznie wzięło udział 342 uczniów. Podczas mistrzostw,
we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, odbyło się aż 66 spotkań, za których prawidłowy przebieg dbał zespół sędziowski Konińskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej. Sędzią głównym zawodów był pan Maciej Sypniewski. Najlepsze zespoły zostału uhonorowane dyplomami oraz pucharami MOSIR Konin. Poniżej prezentujemy wyniki oraz klasyfikacje końcowe z zawodów.

Igrzyska Dzieci - dziewczęta
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
SP 9 – SP 8  1:2 (19:25, 25:10, 13:15)
SP 8 – SP 7  2:0 (25:16, 25:18)
SP 9 – SP 7  2:0 (25:13, 25:8)

1. SP 8  4 pkt.
2. SP 9  3 pkt.
3. SP 7  2 pkt.

Grupa B
SP 3 – SP 1  2:0 (25:11, 25:22)
SP 1 – SP 12  2:0 (25:11, 25:14)
SP 3 – SP 12  2:0 (25:8, 25:8)

1. SP 3  4 pkt.
2. SP 1  3 pkt.
3. SP 12  2 pkt.

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) SP 8 -SP 1  2:1 (25:13, 19:25, 15:13)
(1B-2A) SP 3 – SP 9  2:0 (25:18, 25:14)

MECZ O III MIEJSCE
SP 1 – SP 9  1:2 (19:25, 25:23, 13:15)

FINAŁ
SP 8 – SP 3  1:2 (25:18, 13:25, 11:15)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie - awans zawody rejonowe
2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie
5/6. Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie

Igrzyska Dzieci - chłopcy
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
SP TS – SP 12  2:1 (11:15, 15:8, 11:8)
SP 8 – SP 7  2:0 (15:6, 15:8)
SP TS – SP 8  1:2 (7:15, 15:12, 2:11)
SP 12 – SP 7  2:1 (15:12, 13:15, 11:6)
SP TS – SP 7  2:1 (4:15, 15:10, 11:8)
SP 12 – SP 8  1:2 (15:13, 9:15, 10:12)

1. SP 8  6 pkt.
2. SP TS  5 pkt.
3. SP 12  4 pkt.
4. SP 7  3 pkt.

Grupa B
SP 3 – SP 15  2:0 (15:7, 15:7)
SP 15 – SP 1  2:1 (15:9, 11:15, 11:6)
SP 3 – SP 1  2:0 (15:5, 15:9)

1. SP 3  4 pkt.
2. SP 15  3 pkt.
3. SP 1  2 pkt.

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) SP 8 – SP 15  2:0 (15:6, 15:7)
(1B-2A) SP 3 – SP TS  2:1 (15:13, 9:15, 11:9)

MECZ O III MIEJSCE
SP 15 – SP TS  1:2 (15:8, 9:15, 9:11)

FINAŁ
SP 8 – SP 3  0:2 (13:15, 16:18)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie - awans zawody rejonowe
2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie
5/6. Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie
7. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta
*system kołowy

SP 7 – SP 9  2:0 (25:22, 25:20)
SP 3 – SP 15  2:0 (25:16, 25:22)
SP 1 – SP 7  0:2 (18:25, 12:25)
SP 9 – SP 3  0:2 (12:25, 20:25)
SP 15 – SP 1  2:0 (25:21, 25:19)
SP 7 – SP 3  2:0 (25:22, 25:19)
SP 9 – SP 15  2:0 (25:22, 25:22)
SP 1 – SP 3  0:2 (12:25, 15:25)
SP 7 – SP 15  2:0 (25:18, 25:6)
SP 9 – SP 1  2:0 (25:15, 25:16)

1. SP 7  8 pkt.
2. SP 3  7 pkt.
3. SP 9  6 pkt.
4. SP 15  5 pkt.
5. SP 1  4 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie – awans zawody rejonowe
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie
5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy
*system mieszany - grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
SP 1 – SP 11  0:2 (10:25, 20:25)
SP TS – SP 7  1:2 (25:17, 19:25, 13:15)
SP 1 – SP TS  0:2 (18:25, 22:25)
SP 11 – SP 7  2:0 (25:21, 25:14)
SP 1 – SP 7  0:2 (9:25, 15:25)
SP 11 – SP TS  2:0 (25:23, 25:19)

1. SP 11  6 pkt.
2. SP 7  5 pkt.
3. SP TS  4 pkt.
4. SP 1  3 pkt.

Grupa B
SP 9 – SP 15  0:2 (19:25, 22:25)
SP 15 – SP 3  2:0 (26:24, 25:22)
SP 9 – SP 3  1:2 (26:28, 25:17, 7:15)

1. SP 15  4 pkt.
2. SP 3  3 pkt.
3. SP 9  2 pkt.

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) SP 11 – SP 3  0:2 (23:25, 18:25)
(1B-2A) SP 15 – SP 7  2:1 (30:28, 18:25, 15:7)

MECZ O III MIEJSCE
SP 11 – SP 7  1:2 (20:25, 25:23, 12:15)

FINAŁ
SP 3 – SP 15  0:2 (26:28, 18:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie – awans zawody rejonowe
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie
5/6. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego i Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
7. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

Licealiada - dziewczęta
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A

II LO – III LO  2:0 (25:19, 25:11)
III LO – ZS KOPERNIK  1:2 (22:25, 25:23, 9:15)
II LO – ZS KOPERNIK  2:0 (25:11, 25:15)

1. II LO  4 pkt.
2. ZS KOPERNIK  3 pkt.
3. III LO  2 pkt.

Grupa B
ZSBIKZ – ZS CKU  2:0 (25:12, 25:8)
ZS CKU – I LO  0:2 (18:25, 13:25)
ZSBIKZ – I LO  1:2 (24:26, 25:20, 12:15)

1. I LO  4 pkt.
2. ZSBIKZ  3 pkt.
3. ZS CKU  2 pkt.

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) II LO – ZSBIKZ  2:0 (25:11, 25:21)
(1B-2A) I LO – ZS KOPERNIK  2:0 (25:14, 25:15)

MECZ O III MIEJSCE
ZSBIKZ – ZS KOPERNIK  2:1 (25:20, 15:25, 15:10)

FINAŁ
II LO – I LO  2:0 (25:8, 25:12)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. II Liceum Ogólnokształcące w Koninie – awans zawody rejonowe
2. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
3. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie
4. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
5/6. III Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie

Licealiada - chłopcy
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
ZSBIKZ – ZS KOPERNIK  2:1 (25:22, 23:25, 18:16)
ZS KOPERNIK – III LO  1:2 (25:20, 23:25, 12:15)
ZSBIKZ – III LO  2:0 (25:20, 25:17)

1. ZSBIKZ  4 pkt.
2. III LO  3 pkt.
3. ZS KOPERNIK  2 pkt.

Grupa B
II LO – ZSGE  2:1 (25:17, 24:26, 15:8)
ZSGE – I LO  2:1 (25:21, 24:26, 15:6)
II LO – I LO  2:0 (25:18, 25:13)

1. II LO  4 pkt.
2. ZSGE  3 pkt.
3. I LO  2 pkt.

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) ZSBIKZ - ZSGE  2:0 (26:24, 25:20)
(1B-2A) II LO – III LO  2:1 (27:29, 25:16, 15:13)

MECZ O III MIEJSCE
ZSGE - III LO  2:1 (17:25, 25:20, 15:9)

FINAŁ
ZSBIKZ- II LO  1:2 (10:25, 26:24, 9:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. II Liceum Ogólnokształcące w Koninie – awans zawody rejonowe
2. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie
3. Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie
4. III Liceum Ogólnokształcące w Koninie
5/6. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika oraz I Liceum Ogólnokształcące w Koninie

Ostatnie artykuły:

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

Godziny dostępności obiektu RONDO w dniu 15.06

15 czerwca br. /sobota/ obiekt czynny w godz. 11.00 – 18.30dn. 15.06.2024 26. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Przerwa w dostawie ciepła

Przerwa w dostawie ciepła

W dniu 20-06-2024 r. od godziny 08:00 do godziny 14:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej. Przerwa spowodowana jest koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci ciepłowniczej. Przepraszamy za utrudnieniaDokładna lista obiektów zawarta w artykule.