Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Aktualności

Mistrzostwa Miasta Konina w piłce nożnej

Publikacja: 12 kwiecień 2024
W ramach XXV. Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przeprowadził mistrzostwa miasta
w piłce nożnej dziewcząt oraz chłopców. W marcu i kwietniu 2024 r. m. in. na boiskach II Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 3
i nr 9 oraz Osiedlowego Boiska Sportowego "Wilków" przy ul. Leszczynowej, odbywały się turnieje w kategoriach: Igrzysk Dzieci (rocznik 2011
i mł.), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2010 - 2009) oraz Licealiady (rocznik 2004 i mł.), w których łącznie wzięło udział 37 zawodniczek oraz 189 zawodników. Podczas mistrzostw, we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, odbyło się aż 41 spotkań, za których prawidłowy przebieg dbał zespół sędziowski Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Najlepsze zespoły zostały uhonorowane dyplomami
oraz pucharami MOSIR Konin. Poniżej prezentujemy wyniki oraz klasyfikacje końcowe z zawodów.

Igrzyska Dzieci - chłopcy
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
SP 3 - SP 1 5:1
SP 12 - SP 7 2:5
SP 3 - SP 12 4:1
SP 1 - SP 7 1:5
SP 3 - SP 7 3:1
SP 1 - SP 12 1:11

1. SP 3 9 pkt. (12:3)
2. SP 7 6 pkt. (11:6)
3. SP 12 3 pkt. (14:10)
4. SP 1 0 pkt. (3:21)

Grupa B
SP 8 – SP 10 7:0
SP 9 – SP TS 3:3
SP 8 – SP 9 1:10
SP 10 – SP TS 0:11
SP 8 – SP TS 2:5
SP 10 – SP 9 0:6

1. SP 9 7 pkt. (19:4)
2. SP TS 7 pkt. (19:5)
3. SP 8 3 pkt. (10:15)
4. SP 10 0 pkt. (0:24)

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) SP 3 – SP TS 1:3
(1B-2A) SP 9 – SP 7 1:2

MECZ O III MIEJSCE
SP 3 – SP 9 4:4 (rzuty karne 4:2)

FINAŁ
SP TS – SP 7 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie – awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
4. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie
5/6. Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie
7/8. Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 10 w Koninie
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy
*system kołowy

SP 9 – SP 15 5:7
SP 3 – SP 9 8:3
SP 3 – SP 15 3:1

1. SP 3 6 pkt. (11:4)
2. SP 15 3 pkt. (8:8)
3. SP 9 0 pkt. (8:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie – awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie
3. Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie

Licealiada - dziewczęta
*system kołowy

ZSBIKZ – III LO 0:1
II LO – ZSGE 0:3
ZSBIKZ – II LO 1:1
III LO – ZSGE 0:1
ZSBIKZ – ZSGE 0:3
III LO – II LO 1:2

1. ZSGE 9 pkt. (7:0)
2. II LO 4 pkt. (3:5)
3. III LO 3 pkt. (2:3)
4. ZSBIKZ 1 pkt. (1:5)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie
2. II Liceum Ogólnokształcące w Koninie
3. III Liceum Ogólnokształcące w Koninie
4. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Licealiada - chłopcy
*system mieszany – grupowy i mecze o miejsca I-IV

Grupa A
II LO - I LO 1:1
ZSBIKZ - SMS 1:2
II LO - ZSBIKZ 4:0
I LO - SMS 0:1
II LO - SMS 2:1
I LO - ZSBIKZ 4:2

1. II LO 7 pkt. (7:2)
2. SMS 6 pkt. (4:3)
3. I LO 4 pkt. (5:4)
4. ZSBIKZ 0 pkt. (3:10)

Grupa B
III LO – ZSGE 1:3
ZS CKU – ZS KOP. 1:1
III LO – ZS CKU 4:1
ZSGE – ZS KOP. 3:5
III LO – ZS KOP. 1:0
ZSGE – ZS CKU 11:0

1. ZSGE 6 pkt. (17:6) – bezpośrednie spotkanie III LO – ZSGE 1:3
2. III LO 6 pkt. (6:4) - bezpośrednie spotkanie III LO – ZSGE 1:3
3. ZS KOP. 4 pkt. (6:5)
4. ZS CKU 1 pkt. (2:16)

PÓŁFINAŁY
(1A-2B) II LO - III LO 5:1
(1B-2A) ZSGE - SMS 1:2

MECZ O III MIEJSCE
III LO - ZSGE 1:2

FINAŁ
II LO - SMS 2:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Koninie – awans do zawodów rejonowych
2. II Liceum Ogólnokształcące w Koninie
3. Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie
4. III Liceum Ogólnokształcące w Koninie
5/6. I Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
7/8. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie

Ostatnie artykuły:

Godziny otwarcia obiektów w dniu 30.05

Godziny otwarcia obiektów w dniu 30.05

30 maja br. /Boże Ciało/:1. Basen RONDO czynny w godz. 11.00 – 18.30.2. Basen Szymanowskiego będzie nieczynny. Zapraszamy do korzystania z basenu w Obiekcie Rekreacyjno – Sportowym „Rondo”.3. Obiekty SALA WIDOWISKOWO – SPORTOWA, UL. DWORCOWA 2A W KONINIE oraz HALA WIDOWISKOWO – SPORTOWA, UL. POPIEŁUSZKI 2A W KONINIE będą nieczynne.