Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
A A A

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

WRZESIEŃ

LP Nazwa imprezy Kategoria Termin zawodów Miejsce zawodów Komunikat organizacyjny Komunikat końcowy
1 Siatkowa piłka plażowa dziewcząt  LIC 14.09.2023
godz. 10.00
Amfiteatr  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Siatkowa piłka plażowa chłopców  LIC 15.09.2023
godz. 9.00
Amfiteatr  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców  LIC 22.09.2023
godz. 9.00
Hala MOSIR
Popiełuszki
 KLIKNIJ  WYNIKI
4 Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł.  LIC 26.09.2023
godz. 9.00
Park 700 - lecia
Morzysław
 KLIKNIJ  WYNIKI
5 Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł.  IMS 26.09.2023
godz. 10.30
Park 700 - lecia
Morzysław
 KLIKNIJ  WYNIKI
6 Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł.  ID 26.09.2023
godz. 12.00
Park 700 - lecia
Morzysław
 KLIKNIJ  WYNIKI
7 Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców  IMS 29.09.2023
godz. 9:00
Hala MOSIR
Popiełuszki
 KLIKNIJ  WYNIKI
PAŹDZIERNIK
1 Unihokej dziewcząt ID 2.10.2023
godz. 8.30
SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Unihokej chłopców ID 3.10.2023
godz. 8.30
SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Unihokej dziewcząt IMS 5.10.2023
godz. 8.30
SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
4 Unihokej chłopców IMS 4.10.2023
godz. 8.30
SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
5 Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców ID 6.10.2023
godz.9:00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  WYNIKI
6 Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców LIC 11.10.2023
godz. 9.00
Basen Szymanowskiego  KLIKNIJ  WYNIKI
7 Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców IMS 11.10.2023
godz. 10.30
Basen Szymanowskiego  KLIKNIJ  WYNIKI
8 Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców ID 11.10.2023
godz. 12.00
Basen Szymanowskiego  KLIKNIJ  WYNIKI
9 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt IMS 17.10.2023
godz. 9.00
SP 15  KLIKNIJ  WYNIKI
10 Drużynowy tenis stołowy chłopców IMS 18.10.2023
godz. 9.00
SP 15  KLIKNIJ  WYNIKI
11 Unihokej dziewcząt LIC 12.10.2023
godz. 9:00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  WYNIKI
12 Unihokej chłopców LIC 13.10.2023
godz. 9:00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  WYNIKI
13 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt LIC 24.10.2023
godz. 9.00
ZSBiKZ  KLIKNIJ  WYNIKI
14 Drużynowy tenis stołowy chłopców LIC 25.10.2023
godz. 9.00
ZSBiKZ  KLIKNIJ  WYNIKI
15 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt ID 26.10.2023
godz. 10.30
SP TS  KLIKNIJ  WYNIKI
16 Drużynowy tenis stołowy chłopców ID 27.10.2023
godz. 10.30
SP TS  KLIKNIJ  WYNIKI
LISTOPAD
1 Piłka ręczna dziewcząt LIC 7.11.2023
godz. 8.30
Hala MOSiR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Piłka ręczna chłopców LIC 8.11.2023
godz. 8.30
Hala MOSiR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców LIC 9.11.2023
godz. 9.00
 SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
4 Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców  IMS 9.11.2023
godz. 9.00 
 SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
5 Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców  ID 9.11.2023
godz. 9.00 
 SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
6 Koszykówka dziewcząt IMS 14.11.2023
godz. 8.30
Sala MOSiR Dworcowa  KLIKNIJ  WYNIKI
7 Koszykówka chłopców IMS 15.11.2023
godz. 8.30 
Sala MOSiR Dworcowa   KLIKNIJ  WYNIKI
8 Koszykówka dziewcząt  ID 28.11.2023
godz. 9.00
Sala MOSiR Dworcowa   KLIKNIJ  WYNIKI
9 Koszykówka chłopców  ID 27.11.2023
godz. 8.30 
Sala MOSiR Dworcowa   KLIKNIJ  WYNIKI
GRUDZIEŃ
1 Futsal  ID 6.12.2023
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Futsal IMS 7.12.2023
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Futsal LIC 5.12.2023
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
4 Koszykówka dziewcząt LIC 14.12.2023
godz. 8.30
Sala MOSIR  Dworcowa  KLIKNIJ  WYNIKI
5 Koszykówka chłopców LIC 13.12.2023
godz. 8.30
Sala MOSIR  Dworcowa  KLIKNIJ  WYNIKI
STYCZEŃ
1 Piłka ręczna dziewcząt ID 9.01.2024
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Piłka ręczna chłopców ID 10.01.2024
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Piłka ręczna dziewcząt IMS 16.01.2024
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
4 Piłka ręczna chłopców IMS 17.01.2024
godz. 8.30
Hala MOSIR RONDO  KLIKNIJ  WYNIKI
5 Piłka siatkowa dziewcząt ELIMINACJE LIC 23.01.2024
godz. 9.00
Sala MOSIR  Dworcowa/I LO  KLIKNIJ  WYNIKI
6 Piłka siatkowa chłopców ELIMINACJE LIC 24.01.2024
godz. 9.00
Sala MOSIR  Dworcowa/I LO  KLIKNIJ  WYNIKI
7 Piłka siatkowa dziewcząt IMS 26.01.2024
godz. 9.00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  WYNIKI
8 Warcaby klasyczne
dziewcząt i chłopców
IMS 30.01.2024
godz.  8.30
 SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
9 Warcaby klasyczne
dziewcząt i chłopców
ID 30.01.2024
godz.  8.30
 SP 9  KLIKNIJ  WYNIKI
LUTY
1 Piłka siatkowa chłopców IMS 2.02.2024
godz. 9.00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  WYNIKI
2 Piłka siatkowa dziewcząt FINAŁ LIC 7.02.2024
godz. 9.00
Sala MOSIR  Dworcowa  KLIKNIJ  WYNIKI
3 Piłka siatkowa chłopców FINAŁ LIC 8.02.2024
godz. 9.00
Sala MOSIR  Dworcowa  KLIKNIJ  WYNIKI
MARZEC
1 Piłka siatkowa dziewcząt ID 1.03.2024
godz.9.00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  
2 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A LIC 5.03.2024
godz. 9.00
II LO    
3 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B LIC 6.03.2024
godz. 9.00
ZS im. M. Kopernika    
4 Piłka siatkowa chłopców ID 8.03.2024
godz. 9.00
Hala MOSIR Popiełuszki  KLIKNIJ  
5 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A IMS 12.03.2024
godz 9.00
SP 3  KLIKNIJ  
6 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B IMS 13.03.2024
godz 9.00
SP 9  KLIKNIJ  
7 Piłka nożna dziewcząt ID 14.03.2024
godz. 9.00
SP 6  KLIKNIJ  
8 Piłka nożna chłopców FINAŁ LIC 15.03.2024
godz. 10:00
Orlik MOSIR Leszczynowa    
9 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A ID 19.03.2024
godz.9.00
SP 3  KLIKNIJ  
10 Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B ID 20.03.2024
godz. 9.00
SP 9  KLIKNIJ  
11 Piłka nożna chłopców
FINAŁ
IMS 21.03.2024
godz. 10:00
Orlik MOSIR Leszczynowa    
12 Drużynowe biegi przełajowe       dziewcząt i chłopców LIC 25.03.2024
godz. 9.00
Korty MOSIR Paderewskiego    
13 Drużynowe biegi przełajowe       dziewcząt i chłopców IMS 25.03.2024
godz. 10.30
Korty MOSIR Paderewskiego    
14 Drużynowe biegi przełajowe       dziewcząt i chłopców ID 25.03.2024
godz. 12.00
Korty MOSIR Paderewskiego    
KWIECIEŃ
1 Piłka nożna chłopców FINAŁ ID 9.04.2024
godz. 10.00
Orlik MOSIR Leszczynowa    
2 Piłka nożna dziewcząt FINAŁ LIC 10.04.2024
godz. 9.00
Orlik MOSIR Leszczynowa    
3 Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców IMS 12.04.2024
godz. 9.30
Stadion ANS LA    
4 Trójbój LA dziewcząt i chłopców ID 16.04.2024
godz. 10.00
Stadion ANS LA    
5 Czwórbój LA dziewcząt i chłopców ID 18.04.2024
godz. 10.00
Stadion ANS LA    
6 Koszykówka 3x3 dziewcząt i chłopców ID 24.04.2024
godz. 9.00
 SP 8    
7 Siatkowa piłka plażowa dziewcząt IMS 25.04.2024
godz. 10.00
Amfiteatr    
8 Siatkowa piłka plażowa chłopców IMS 26.04.2024
godz. 10.00
Amfiteatr